The Sims 4: City Living ve Bundle Pack 5 Çekiliş Sonuçları Açıklandı!

Hepimizin bildiği gibi 10 gün önce, iki talihli kişinin The Sims 4: City Living ya da The Sims 4: Bundle Pack 5 kazanacağı bir çekilişinin duyurusunu yapmıştık. Çekilişin bitiş tarihi olarak da bugünü yani 14 Ağustos 2017’yi seçmiştik.

Öncelikle çekilişe katılan, Instagram’da bizi takip eden ve Facebook’ta bizi beğenen herkese kucak dolusu sevgilerimizi gönderiyoruz. Aslında katılan herkese birer kod göndermek isterdik ancak, maalesef, elimizde iki kod olduğu için çekiliş yoluyla kazanan kişileri belirledik.

The Sims 4: Bundle Pack 5 kazanan talihli:‘Sebol”    —> Sebol bizimle iletişime geçmezse veyahut kriterleri yerine getiremezse kodu alacak yedek kişi: Ilgın Ay

The Sims 4: City Living kazanan talihli: ”Furkan Demirel” —>  Furkan Demirel bizimle iletişime geçmezse veyahut kriterleri yerine getiremezse kodu alacak yedek kişi: Ege

Talihli arkadaşlardan Furkan Demirel bize Facebook sayfamız üzerinden, Sebol adlı arkadaşımız ise bize Instagram üzerinden en kısa sürede ulaşmalı. Eğer kriterlerde herhangi bir sorun olursa ya da bu arkadaşlar bizle 2 gün içinde iletişime geçmezse hakları isimleri belirtilmiş yedek arkadaşlara aktarılacak.

6 Yorum

  1. SİM DÜNYASI ANNEM AŞKIM BALIM BÖCEĞİM FURKAN DEMİREL BEN SİTEDEN MESAJ ATTIM

    CİTY LİVİNG İSTEYENLER KUDURUN AHAHAHAHAHHA

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir