The Sims 4 Bu Pazartesi Resmi Olarak Duyurulabilir!

Neredeyse kesin kaynaklardan alınan haberlere göre gelecek pazartesi yani ayın altısında The Sims Stüdyoları tarafından büyük bir duyuru gerçekleştirilecek. Bu haber henüz EA Games ya da Maxis tarafından resmi olarak onaylanmadı ancak son gelen haberlere göre EA Games, bu duyuru için gerçekten büyük bir telaş içerisinde. Benim gibi siz de duyurunun muhtemelen The Sims 4 olacağını düşünüyorsunuz ve umut ediyorsunuzdur ve bu duyurunun The Sims 4 olma ihtimali de gerçekten kayda değecek kadar yüksek bir ihtimal.

Ancak diğer olasılıkları da göz ardı etmemeliyiz çünkü biliyoruz ki The Sims 3’ün zaman yolcuğu temalı eklentisinin de duyurulma olasılığı da bulunuyor. Ayrıca yapılacak duyurunun The Sims 3 ve The Sims 4 için değil de yepyeni bir konsol oyunu, mobil oyunu ya da Facebook oyunu olma ihtimali de bulunuyor. Bu durumda yapacağımız tek şey pazartesi gününü beklemek olacak.

6 Yorum

    1. bitiyo diye oynayamazsınız anlamına gelmiyor ki. zaten sims 4 başta güzel olmaz. mevsimler yok, gece hayatı yok. eklentiler çıkınca daha güzel olur.

  1. inşallah sims 4 haberindir. Ne zaman çıkar bilinmez sims 4
    2014 yılında çıkar demosu ne zaman çıkar onu merak ediyorum :)

  2. tüm eklentiler çıkana kadar sims 3 oynarım. belki de güzel olmaz. emin olamayız. ama insanlar daha gerçekçi olur. sims3 tekiler de çok iyi ama barbie bebek havası var.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir