The Sims 4 – Bedava Deneme Sürümü

Simcity de olduğu gibi, Origin The Sims in 15. yılına özel 48 saat bedava deneme sürümü yayınladı. Orijinal oyunu olmayan ve korsan oynamak istemediği için oyunu oynayamayan varsa bu fırsatı kaçırmasın derim ;)

Fotoğrafa Tıklamanız Yeterli

12 Yorum

   1. Kod derken? Oyunu açtığınızda sizden bir kod mu istiyor? Eğer öyleyse Origin’de My Games tablosundaki Sims 4 oyununa sağ tıklayın. View Game Details’e girerek Produce Code yani oyununuzun koduna bakın. Bu kodu açılan pencereye girin.

 1. ya benim üstünde 34 hours played yazıyor sanırım süreyi demoyla birleştirmiş… napabilirim?

 2. Mantıklı bir hareket oyunun tanıtımını yapmak için. 48 saati az bir süre sananlar var herhalde. Her gün 1-2 saat oynansa 1 ay oynayabiliyorsunuz. Kota israfı görmek saçma.

  1. Hayır öyle değil. İndirdiğin zaman başlıyor o süre geri saymaya.. Ve sen oynamasan bile azalıyor :)

   1. O zaman saçmaymış gerçekten en azından 12 saat verselerdi de istediği zaman oynanabilseydi :D

 3. Merhabalar benim oyunumda bir sıkıntı var. Yardım edebilirmisiniz? Trial ı başlattım sonra onun süresi bitti. Bugün oyunumu açmaya çalıştım (oyunum orjinal legacy) bir güncelleme olduğunu söyledi neredeyse oyunumun 2 saat boyunca güncellenmeye çalıştı. Sonuna yaklaşmıştım ki bir hata verdi ve güncellemeyi durdurdu. Tekrar başlatmaya çalıştım ama devam etmedi bende güncellemeyi kapattım amacım en baştan başlatmaktı. Ama başlatamadım orijinin içinde oyunuma tıkladığımda görünmüyor (kütüphanemde oyunum gözüküyor) Bilgisayar ana ekranımdan oyunuma tıkladığımda da hata veriyor (101 sıra sayısı,Core/Activation.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı) Lütfen yardım edin

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir