The Sims 4 Aktif Lot’a İlişkin Ufak Bilgiler

SimGuruGraham yükleme ekranları ve aktif lotlar hakkında biraz bilgi verdi.

Mod The Sims sitesinden bir kullanıcı şöyle bir soru yöneltti:

Eğer Graham’in son gönderisini doğru anladıysam, kasabalar arasında yalnızca Lot’ları ziyaret ederek mi gezebiliyoruz? Çünkü oraya gidebilmek için bir tanesi aktif olmak zorunda.

SimGuruGraham cevapladı:

Doğru. Yükleme ekranı bittikten sonra oyuna Lot’un içinde başlamıyorsunuz, Lot’un önünde kaldırımda başlıyorsunız. Lot’a doğru yürümeyi seçmeniz veya kasabadaki başka şeylerle ilgilenmeniz tamamen size kalmış. Aktif kasaba içinde başka bir Lot’u ziyerete gitmeniz, başka bir kasabaya veya farklı bir dünyaya gitmenizin bir önemi yok, varış yeri olarak her zaman bir Lot’u seçeceksiniz çünkü her zaman 1 aktif Lot olacak.

image09

18 Yorum

 1. Of bu kadar karıştıracaklarına bir tane örnek olarak oyun içi oynanma videosu gosterselerdi en azından herkesin kafasında otururdu.

 2. şu yükleme ekranı kısmında madem kısa olacak, bence yükleme ekranına güzel bir yolculuk animasyonu koysalar da onu izleyerek vakit geçirsek.

 3. Nasıl yani anlamadım aynı bölgedeki lot lar arasında da mı yükleme ekranı olacak?

  1. hayır lotlar arası yükleme ekranı olmayacak sadece girdiğin o lot aktif olacak diğerleri aktif olmayacak yani oyun tamamen sana oynuyo :D

 4. yolculuk videosu eğer hemen yanındaki bi kasabaya gidiyosan çok saçma olur zaten bi adım sonrası diğer mahalle :D ama şehirler arası güzel olur ona katılıyom

 5. Aynen yükleme erkanına animasyon koymalılar.sims 2 de wahooo yapınca olduğu gibi :)

 6. Burak açıklamasan anlamamıştım valla sağol :D oyun iyice kafa karıştırmaya başladı yav :/

 7. Ilk defa sims free play oynuyorum açıkçası beğendim ama bu oyunu ama görevleri yapamıyorum yapamadığım 2 görev var yardım edin lütfen 1. Buy a 2 star rated stereo
  2. Have a preteen call grandma whıle in a neıghbors town

  1. İlkinde 2 yıldızlı bir müzik seti almalısın. İkincisinde ise bir preteen Sİm ile bir NBR’nin(komşunun) evine gidip telefona basmalısın.

 8. Ben olayı anladım ve çok beğendim açıkcası. Pc performansı açısından olsun aktif olduğumuz yerin muhtemelen daha ‘canlı’ gözükeceğinden olsun çok güzel.

  1. Pek yeni bir şey yok. Yalnızca her duyguya göre yeni müziklerin çalacağı var. Ayrıca rabbit hole’lerle ilgili herhangi bir bilgi vermeyeceklermiş sanırım.

 9. Ya benim hala anlamadığım şey şu: Şimdi benim 3-4 kişilik ailem var diyelim 2 kişiyi başka bi lota ya da world a falan yolladım. Evde kalanları kontrol edemeyecekmiyim?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir