Tasarımcı Alımları Açıklandı!

Bildiğiniz gibi yaklaşık bir ay önce foruma tasarımcı alınacağıyla ilgili bir haber yapmıştık. O günden bugüne başvuru yapan o kadar çok kişi oldu ki öncelikle hepinize bunun için teşekkür ederiz. Gerçekten herkes çok kaliteli paylaşımlar yaptı ve hala daha yapıyorlar.

Ancak yinede aranızda seçim yapmamız gerekiyordu ve tasarımcı kategorisi hariç Mimar ve Sim Yapımcısı adı altında birer tane üye seçtik. Bu üyeler sizinde gördüğünüz gibi ” Göktuğ (Sim Yapımcısı) “ ve ” Peace (Mimar)” oldu. Kendilerini tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

Ancak seçilmeyen yada başvuruları kaçıran arkadaşlar lütfen üzülmesin. Çünkü tasarımcı alımı moderatör yada uzman alımı gibi uzun sürede bir olmuyor. Kendini gerçekten belli eden, uğraşıp çabalayan ve güzel işler başaran arkadaşları zaten seçmeye devam edeceğiz. Çalışmalarını takip ettiğimiz arkadaşlar mevcut. Sim Yapımcısı, Mimar yada Tasarımcı olmak isteyen arkadaşlar paylaşımlarına devam edebilir, çünkü en kısa zamanda yeniden yeni yapımcı, mimar ve tasarımcı arkadaşları seçmeye başlayacağız. Şimdiden herkese teşekkürler.

13 Yorum

  1. Ben de başvuracağım bekleyin :)
    Bu arada hem tasarımcı hem paylaşımcı nasıl oluyor?

    1. Hem tasarımcı hem paylaşımcı olmuyor. Eğer paylaşımcı üyeysen, tasarımcı rütbesi alınca paylaşımcı rütben gidiyor ve yeni rütben oluyor.

  2. herhangi bir yere başvurduğumu belirtmem gerekiyor mu? yoksa direk paylaşınca rütbe alabiliyormuyum?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir