Soru-Cevap Bölümü Uzmanlarımıza Merhaba Deyin!

Merhaba Sim Dünyası sakinleri! Bugün Soru-Cevap bölümümüzde neredeyse 2,600 üyeye ulaştık. Bugüne kadar 2,438 soru soruldu, 5,383 cevap verildi. Bu yoğun ilginiz için teşekkürler. Biz de bu yüzden sizlerin sorularınıza daha hızlı, daha çok, daha kaliteli bir şekilde cevaplayabilmek için Soru-Cevap ekibimizi büyütmeye karar verdik. Geçmişte olduğu gibi Ekip olarak sitede en çok yardımcı olan üyelerimiz arasından bir seçim yaptık ve iki üyeyi belirledik: Batuhan Baytekin ve Privatesim! Bu iki arkadaşımız Soru-Cevap bölümde artık “Uzman” olarak yer alıp, sorularınıza yetişecekler. Biz de tüm ekipçe Batuhan Baytekin’e ve Privatesim’e başarılar diliyoruz.

SD-SoruCevap-Uzman01-800

14 Yorum

  1. Düşündüm de lafımı geri alıyorum. Ama yine de Soru-Cevap’ı bu kadar geliştirmeniz güzel bir şey.

  1. Buyrun dökün. Ayrılışınıza denk gelmedim ama şunu söyleyebilirim: Kimseye bir negatif yaklaşımımız yok aslında. Mesela Karcemackers ile anlaşmıştık, sorunları çözdük. Benim linkini attığın yerde sorunları çözdüğümüze sanmama rağmen o soruda sanırım kişisel sebeplerden dolayı, alakasız puanlama yaparak nereye varmaya çalıştığınız çok manidar. Sorun varsa gelin çözelim ama siz daha önceden bu platform üzerinde siteye hakaret etmişsiniz, bu yüzden hesabınza Burkay el atmış. Siz de ayrılmak isteğinizi profiliniz üzerinden beyan etmişsiniz hem. Biz burada iyi birşeyler yapmaya çalışıyoruz ve bunun üzerine hakarete uğrarsak gerçekten hoş olmuyor.

   Tavırlarınızı gözden geçirir, tekrarlama olayı olmazsa bizim kapımız her daim size açık.

 1. Siteye hakaret ettiğimi sanmıyorum. Benim tek sinirlendiğim şey herkes Sohbet Muhabbet, Konu Dışı, Diğer kategorilerinde soru açarken hiç bir sorun olmuyor. Ben açtığımda siliyorsunuz. (Bu arada “rağmen” yerine “rağman yazmışsın. Düzeltmek içimden geldi.)

 2. Blog sayfamız yani burası üzerinden siz ne yazdığınızı bilirsiniz. Bunu ben çok irdelemek istemiyorum, çünkü Burkay’dan duydum. Zaten Soru-Cevap’ta hakkınızda yapılan işlem bununla beraber olmuş.

  Bunu kaç defa belirteceğimi bilmiyorum. Kimseye kasıtlı hareketimiz yok. Bazen ilgilenemediğimiz zamanlar oluyor ve geri dönünce kimin başlığına denk gelirsek düzeltmeye çalışıyoruz. İlla herkese aynı işlemi yapacağız diye zamanımızı öldüremeyiz. Bu yüzden uzman arkadaşlarımız zaten bize yardımcı olmaya çalışıyorlar artık. Ayrıca diğer üyeler dediğiniz genelde farklı üyeler oluyordur. Bir iki tane yapsa bir şey demeyiz ama uzun süre tecrübe kazanmış bir üye olarak sizin daha çok bunları bilmeniz lazım diye uyarabiliriz. Kimisi bir defa soruyor gidiyor, kimisi müdavim oluyor.

  Düzeltme için teşekkürler. Mobilden yazmıştım.

 3. :( Okay, you won. Aslında adminliğin ne kadar zor olduğunu iki şekilde anlıyorum. 1. empati kurarak. 2. Daha önce adını vermek istemediğim bir yerde yöneticiydim. Bazıları yanlış şeyler yapıyordu. Uyarmak, ceza vermek beni sıkıyordu. Neyse ki kurtuldum. Tabii en çok ceza verdiğim, uyardığım kişi olmuştu. Ama şunu söylemeliyim ki admin olmak bana göre … gibi pişmanlık. Üstünde tonlarca yük oluyor. Hele o kişi yeni biriyse daha çok zorlanıyorsun. (… yaptığım yeri yanlış anlama ayıp bir kelime değil ama burada küçük yaş gruplarının gezdiğini düşündüğüm için bu işareti koydum.)

  1. Cevapla butonuna basmadığım için sürekli yeni yorumlar atmış oluyorum. Pardon bunun için.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir