Soru-Cevap Bölümü: Kullanıcı Adı Değiştirme

Geçenlerde yaptığımız yaptığımız duyuruda kullancı adlarınızı Cuma akşamından itibaren değiştirebileceğiniz duyurnuştuk ve şimdi başlamış bulunuyor. 5 Nisan Pazar günü saat 22.22’ye kadar kullanıcı adınızı değiştirmek mümkün olacak. Kullanıcı adınızı değiştirebilmeniz için kullanıcı profilinizdeki “Detaylarım” bölümünde olan “Kullanıcı Adı” seçeneğine yeni kullanıcı adınızı girdikten sonra aşağıdaki “Profili Kaydet” butonuna tıklayarak değişiklikleri kaydedebilirsiniz.

          Kurallar:

  • Kullanıcı adınızın 3 karakterden kısa, 20 karakterden uzun olamaz.
  • Kullanıcı adınızda özel karakter  (@, £, %, * vb..) bulunmamalı. Bunlar sitedeki işlemlerde sorun çıkartabiliyor, ayrıca okumada zorluk çıkarabiliyorlar. Muzdarip olmamak için özel karakter kullanmayın.
  • Uygunsuz gördüğümüz (ayrımcı, müstehcen, siyasi vs..) kullanıcı isimleri olan kullanıcılara işlem uygulanacaktır. Bu kimi zaman isimlerini değiştirmek için bir uyarı olabilir kimi zaman ise ban yemeye kadar gidebilir. Lütfen buna dikkat ediniz.
  • Kullanıcı adınızı değiştirdikten sonra profilinizdeki “Eski Kullanıcı Adı” bölümünü isterseniz kullanabilirsiniz. Bu bölüm geçici bir süre profilinizde kalacaktır.
  • Etkinlik sonuna kadar işlemlerinizi bitiriniz. Sonrasında pişmanlık duyabilir, memnun kalmayabilirsiniz.
    Bu etkinlik ilk defa düzenlediği için etkinlik sonuna kadar kullanıcı adı değiştirmedeki kurallarda değişilikler olabilir, etkinlik bitmeden buraya tekrar göz atmanızı öneririz.

Ayrıca Soru-Cevap bölümündeki yenilikleri görmek için  “Ctrl + F5” komutunu kullanabilirsiniz.

SDscnlog12015

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir