Soru-Cevap Bölümü: Duyuru!

Herkese merhabalar! Soru-Cevap bölümümüze göstediğiniz ilgi ve emek için herkese teşekkürler. 3,130 kullanıcıya ulaşmış bulunmaktayız ve bugüne kadar; 3,696 soru sorulmuş, 7,392 cevap yazılmış ve bu cevaplara da 6,673 yorum atılmış. Aramıza yeni arkadaşlar katılmasının yanı sıra daha önceden kayıtlı olan bunca üyemiz var ve tahmin ediyorum ki bazılarınız meraktan, bazılarınız ise sadece bir soru için kaydolup sonra çıkamayanlardansınız, değil mi? Buna bağlı olarak kullanıcı adlarınızın seçimleri de rastgele olabiliyordur.

Kısaca şunu diyorum, kullanıcı adlarınızı değiştirmeniz mümkün. 3 Nisan akşam ile 5 Nisan gece arası kullanıcı adlarınızı değiştirebilmeniz için kullanıcı profilinizdeki “Detaylarım” bölümünde olan “Kullanıcı Adı” seçeneği aktif hale getireceğiz, bu süreç boyunca kullanıcı adınızı değiştirmeniz mümkün olacak. İyi düşünün çünkü bir sonraki değişiklik günü belirli değil. O güne kadar güzel bir şeyler düşünebilirsiniz. 3 Nisan Cuma günü başladığında ve 5 Nisan Pazar günü bitiğinde buradan duyuracağız. Soru-Cevap bölümümüze hala üye olmadıysanız:

Giriş

Ayrıca farkettiğiniz üzere Soru-Cevap üzerinde S.S.S bölümü oluşturduk yani Sıkça Sorulan Sorular. Soru-Cevap üzerindeki istatistikler ve izlenimlerimiz ile en çok sorulan soruları seçip sizler için tek bir yere topladık. S.S.S’deki sorular zamanla da güncellenmektedir. Ulaşmak için:

Soru-Cevap-1

2 Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir