Size Büyük Sürprizlerimiz Var!

Kurulduğumuz günden bugüne sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her zaman gelişmeyi ilke edindik. Bazıları gibi biz ”olduk” deyip heyecan verici yenilikler yapmayı hiçbir zaman bırakmadık. Bugüne kadar kendi çapımızda yenilikler yapmaya çalıştık ve bu çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Bugün ise uzun bir süredir üzerinde çalıştığımız yeni bir projeyi ucundan çıtlatmak istiyoruz. Çıtlatmak diyorum çünkü projenin tam olarak ne ile ilgili olacağını ya da tam olarak ne zaman sona ereceğini söyleyemiyoruz. Ancak söyleyebileceğimiz tek şey var ki bu projemiz bugüne kadar yaptığımız tüm projelerden çok daha büyük ve sürerli olacak. Yani bu projeyi size bir kez sunduktan sonra bile, sürekli olarak projeyi geliştirip bir üst kademeye çıkaracağız.

Bu sürprizlerimizin sadece Sim Dünyası ziyaretçilerinin değil direkt olarak tüm The Sims severlerin ilgisini çekeceğinden eminiz.. İlerleyen haftalarda projemiz ilerledikçe sizlere bu konu hakkında daha fazla bilgi vereceğiz. =)

19 Yorum

 1. NEDİR BU PROJE? DAHA ÖNCE HİÇ BÖYLE BİR SÜPRİZLE KARŞILAŞMADIM AÇIKÇASI ÇOOK MERAK ETTİM ÇOK SEVİYORUM BU SİTEYİ!

 2. SÜPRÜÜÜZ! :D O değil de acaba mod falan gibi bişeymi open world modu falanmı yapıosunuz ha? :D Meraklandım bak şimdi. Beklemedeyim.

   1. Şakaydı zaten :) Ama mod falan mı yani Go to School gibi mesela hani o kadar büyük bir mod olmasa da bi mod olabilir belki. Yazı çok heyecan verici. Büyük bir şey olmalı herhalde değil mi?

 3. Ben biliyorum kesin türkçe yama ya devam edilicek :)) :D öyle demi müthiş olur

  1. Öyle bir şey değil ama onun kadar heyecan verici. Ne olduğuyla ilgili konuşmayalım şimdi zamanı gelince haberini yaparız :D

   1. Zamanı ne zaman gelecek bari onu bilelim:D Tam tarih de istemiyorum birkaç hafta nirkaç ay veya birkaç gün seçeneklerinden hangisi nsdkjajs?

 4. Buldum. Ya mod, ya paket, ya kasaba ya da yama gibi bir şey. Oyun içinde bir şey yaptığınızdan eminim.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir