Siteye Neden Son Zamanlarda Bağlanılamıyor?

Merhaba arkadaşlar, fark ettiğiniz gibi son birkaç haftadır web sitemiz bazen bakım moduna giriyor ya da tamamen erişime kapanıyor. Öncelikle bu rahatsızlık verici durum için özür dilemek istiyoruz ve sabrınız için teşekkür ediyoruz.

Erişimde neden kesintiler olduğunu soracak olursanız  maalesef sitemize iki haftadır bir hacker tarafından saldırı gerçekleştiriliyor. Bunun sonucunda ise web site dosyalarına virüs bulaşıyor. Biz de bu virüslü dosyaları temizleyip sitenin daha fazla zarar görmesini engellemek için siteyi bir süreliğine erişime kapatıyoruz. Tabii ki saldırıları bekleyip saldırı sonucunda oluşan hasarı temizleyerek yolumuza devam edemeyiz. Bu yüzden sitemizdeki açığı bir an önce kapatmaya çalışıyoruz. Bu yüzden bu günlerde siteye erişimde sıkıntı olursa mazur görmenizi rica ediyoruz.

Ayrıca site dosyalarından bilgisayarınıza virüs bulaşma ihtimali yok. Bu yüzden siteye girerken çekinmenize gerek yok çünkü virüsün sizinle hiçbir ilgisi yok. Sabrınız için yeniden teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir