SimsTR Yeniden Kapandı

Yaklaşık 15 senedir Türk Simseverlere hizmet veren SimsTR’nin bugün itibariyle yeniden kapandığı duyuruldu. Son birkaç haftadır sık sık erişim problemi yaşanan sitenin böylece yayın hayatı sona ermiş oldu. Hem kişisel olarak orada geçirdiğim zamanlar adına, hem de Türkiye’deki Simseverlere yaptıkları yardımlardan dolayı SimsTR’ye teşekkürlerimi borç bilirim.

34 Yorum

 1. The Sims Türkiye Forum kapandıktan sonra arada bi vakit geçirmek için girdiğim tek forumdu. Ortamı gerçekten güzeldi. Ben fazla aktif değildim fakat yinede üzüldüm. Lütfen siz daha up uzun yıllar boyunca bu işe devam edin Sim Dünyası.

 2. daha öncedende olmuştu böyle bişi sonra başkaları almıştı diye hatırlıyorum siteyi tekrardan kapanması çok ama çok kötü oldu. o site benim ilk sims sitemdi aradığım herşey o sitedeydi inş geri gelirler bu haber beni çok üzdü.

 3. O kadar üzüldüm ki… Cidden Kübra ablamızı çok iyi tanırım ve siteyi gayet iyi idare etmişti Erdem abimizden sonra. Maalesef, herşeyin sonu geliyor. Ne günlerdi ya 2010’dan beri o sitede takılıyorum o siteyle büyümüştüm. Ne anılardı ya… :(

 4. Erişim problemlerinin düzeleceğini ummuştum hep, keşke kapanmasaydı… Belki ilgilenmek isteyenler olabilirdi site devam ettirilebilirdi. Yada yeni mesaj yazılmayıp var olanlar kalabilirdi. SimsTR herkesin büyüdüğü bir siteydi. Pek çok arkadaşlığın kurulduğu güzel muhabbetlerin olduğu bir yerdi. Bazen dalgınlığıma geliyor ve pc yi açar açmaz arama çubuğuna SimsTR yazıyorum. İnanılmaz üzgünüm… Bir daha bu şekilde yaratıcılığında ortaya konduğu bir platformun oluşabileceğini sanmıyorum. SimsTR deki herşeyi ve herkesi çok özleyeceğim… (SimsTR-Luz)

 5. Son zamanlarda aktif olmasamda aşağı yukarı 2012’den beri takip ediyordum. Sim Galerilerimiz vs. Hepsi gitti. Keşke kapanmadan önce bilgilendirilseydik. Forumda çok güzel arkadaşlıklarım olmuştu. En azından Dowloand forumu açık kalsaydı keşke.

 6. SimsTR ilk açıldığında olara uzun bir süre yöneticilik yapmış birisi olarak gerçekten çok üzüldüm Kübra, Erdem ve ismini şu an hatırlamadığım pek çok arkadaşım oldu orada. Okadar çok hatırası var dı ki benim için burada saymakla bitiremem neyse yazık oldu iyi bir sebepleri vardır ki kapatıldı sadece çok üzüldüm ara sıra girer bakardım forumda yazılanlara güncel gelişmelere vs.(SimsTR-Microchip)

 7. Uzun süredir aktif değildim ama çok güzel bir ortamı vardı sitenin… Oradan bir sürü arkadaş edinmiştim.Gerçekten çok üzüldüm…

  (SimsTR Elena_Star)

 8. Hâlâ bir umut bekliyorum. Umarım açılır. Ortamı çok özledim. Bu zamana kadar hiçbir sitede alamadığım zevki bu sitede takılırken alıyordum. Çeviriler yapıyordum. Hem kendimi geliştiriyordum. Bazen insanlara yardımcı oluyordum. Çok güzeldi.
  Lütfen site geri açılsın.
  (SimsTR – Sindel.)

 9. Türkiye ye bir forum sitesi gerekli ve bunu SimsTR ekibi başarabilir .Rehberler , paylaşılan custom contentler , simler , diziler , filmler …Gerçekten eksikliğini hissediyorum

 10. Oyundan daha çok arkadaşlığı öğretti bizlere diyebilirim. Kapandığında gerçekten çok üzülmüştüm. Yeniden açılsa bile artık eski tadı vermeyecek, biliyorum. Belki de her şey tadında güzeldir, bir de böyle düşünmek lazım. Bizlere güzel birliktelikler sunduğun için teşekkürler SimsTR!

 11. Kübra abla her zaman çok yetenekli ve yaratıcı bir insan oldu. Bu nedenle bir şekilde geri döneceğini düşünüyorum.

  Bir gün buraya denk gelirsen Kübra abla, aklından her ne geçiyorsa bunu başarabileceğine inanıyorum. Seni seviyorum. <3

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir