Sims 4’te evcil ve yabani canlılar olabilir!

Sims serisinin olmazsa olmazı olan Pets ek paketini Sims 4’te görmeyebiliriz. Bunun nedeni ise Polonya’nın ünlü Sims sitesinde yayınlanan bir resimde gölette yüzen bir ördek. Bu resim ile evcil ve yabani canlıları ana oyunda görebiliriz. Fakat henüz resmi bir açıklama gelmediğini belirtmek isteriz.

Resmin boyutu biraz ufak olduğu için üstüne tıkladığınızda gölette yüzen ördeği görebilirsiniz.

Sims4

2 Yorum

  1. Ek paketleri aslında ana oyunda çıkartabilirler. Hadi The Sims 1 ve 2’de acemilerdi ek paketle kurtardılar. Ama The Sims 3 ve 4’te ek paketle hayvan, mevsim gibi hayatın parçası olmuş şeyleri tekrar parayla satmak paragöz olmaya delalettir. 10 eklenti ve 10 stuffa hazırlıklı olun bence.

  2. olsa olsa fotoşoptur o bence ya da gerçek olsa bile TS3’teki güvercinler gibidir.EA parayı nasıl kazanacağını öğrendi artık.bence ek paketlere bile şükredelim çünkü benim korkum TS3 gibi birkaç tane eşyayı set yapıp Store’dan yüksek fiyatla satma modasını TS4’te de devam ettirmeleri. Store’a yeni gelen Deliciously Indulgent Bakery pastane-fırın setinde mesela sadece 17 eşya var ve bunların çoğu dekor ve bu set 19 dolar yani 40 lira.bu insanı soymaktan başka bişey olamaz.üç dört tane dekoru bir veya iki işe yarar eşyayla set yapıp ek paket fiyatına satmak saçmalık değil de ne?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir