Sims 4 Cats and Dogs: Yeni Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor

The Sims 4’ün yapımcılarından biri olan SimGuru Daniel ve SimGuru Sarah Twitter üzerinden The Sims 4 Cats and Dogs ek paketi ile ilgili birkaç soruyu yanıtladı. Guruların verdikleri cevaplardan öğrendiklerimiz ise şu şekilde:

 • Kedi ve köpeklerimizi tatile götürebileceğiz.
 • Kedi ve köpekleri Gallery’e yükleyebileceğiz. Ayrıca kütüphanemize kaydettiğimiz hayvanları kendi ailemizle birleştirebileceğiz.
 • Kediler köpeklerin aksine yüzemeyecekler.
 • Hayvanların yaşam sürelerini ayrıca ayarlamayacağız. Simlerinkini nasıl seçtiysek onların da öyle olacak.
 • Simlerinizin yaşlanmasını durdurursanız hayvanlarınız da yaşlanmayacak.
 • Katalogda istediğiniz cinsi bulamadıysanız kendiniz yaratabilecek ya da iki farklı cinsin özelliklerini karıştırabilirsiniz. Ayrıca bu sistem yavrular için de geçerli.
 • Hayvanlarınızı doğal yollar dışında yaşlandıramayacağız ancak veteriner kliniğinden kazanacağımız  -ya da kendimiz yapabileceğimiz- bir ödül sayesinde hayvanların yaşını küçültülüp büyültelebilecekmişiz.
 • Geçtiğimiz gün yayınlanan fragmanda gördüğümüz kedi düşkünü olarak tanıtılan Catarina isimli Sim, Brindleton Bay’de 4 kedisiyle birlikte yaşıyor olacak.
 • Hayvanlarımıza yavrulamaları için komut verebileceğiz.
 • Hayvanlarımız yavruladıklarında yavrularını satabileceğiz.
 • Brindleton Bay biri özel olmak üzere 4 farklı mahalle ile gelecek.

Ayrıca Twitter üzerinden “The Sims 4’e University paketi gelecek mi?” sorusuna SimGuru Sarah şuanda böyle bir paketin planlanmadığını ancak The Sims 4’ün önünde daha birçok paketle birlikte parlak bir geleceğinin olduğunu söyleyerek cevap verdi.

 

0

11 Yorum

 1. Hayvanları satacağız derken ? Sahiplendirecek miyiz sims 3 teki gibi yoksa parayla mı vereceğiz. Çünkü satmak ve sahiplendirmek ayrı şeyler.

  0
  1. Selam, Guruya yöneltilen soru “Satabilecek miyiz?” -Evet kulağa pek hoş gelmiyor- şeklinde olup SimGuru Lyndsay de soruyu evet diyerek cevaplandırdığından dolayı onaylanmış olanı bu. Sahiplendirme seçeneği konusunda da henüz net bilgi yok ancak ben olacağını düşünüyorum açıkçası =)

   0
 2. Sims 4 parlak geleceği yok bu arada Sims 2 kendini iyi oynatıyor
  Sims 4 belli bir sonra sıkıyor
  Sims 2 öyle değil
  Sims 2 son güncelleme sonra baya güzel olmuş
  Sims 3 gibi Simsleri kendi başına hareket etmeleri eskinden bu yoktu.
  İyilik beleş olarak dağıtmışlar teşekkürler ea ve maxis bundan oyunlar ne zaman beleş olursa Sims 5 çıkarsa sims3 beleş çıkabilir

  0
  1. Ya hasta mısın sen ya sims 2 yi bende seviyorum da bu kadar da olmaz üşenmeden her gönderinin altına yazıyosun sims 4 haberlerine bakma o zaman

   0
  2. ya tamam ANLADIK Sims 2,5 oynamıyorsun da neden her gönderinin altına yazıyorsun. Oynayan istediği Sims serisini oynar.

   0
  3. Sevmediğini 1 ya da 2 kere söyler geçersin. Burası EA’nin baktığı yorumları dikkate aldığı bir yer değil ki. Eğer cidden beğenmiyorsan buranın forumlarına yaz düşünceni oraya belirt.. Buradaki anlatılan olayla senin paylaştığın yorum çok alakasız. Arkadaşın dediği gibi her sims 4 gönderisine 2.5 diye yorum görmekten gına geldi. Engelleme diye bir seçenek olsa keşke. You are annoying boy..

   0
  4. kusura bakma ama bence seni banlamalılar.Cırkını çıkarttın artık çok boş yorumların var.

   0
  5. Yorumlarını görmekten çok sıkıldım. Sen memnun değilsin diye herkes memnun değil demek değil. Azıcık saygın olsun oyunu yapanlara severek oynayanlara !

   0
   1. Son güncelleme ile
    Sims 3 özelik olan kendi kendi hareket etme özelliği iyileştirme
    Sims 2 yan oyunların eşyaları
    PC Sims 3 oyunu oynamak
    Vb.

    0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir