SimGuru Daniel Pets ve Seasons Hakkında Konuştu

Yaklaşık bir yıl önce, SimGuru Daniel The Sims 4’te Seasons’ın yapımı için herhangi bir sınırlandırma olmadığından bahsetmişti.

-Evcil hayvanların tıpkı bebekler gibi birer obje olacağı üzerine birçok düşünce var. Gerçekten öyle mi olacaklar?

-Hayır.

 

Ayrıca sadece 3 hafta önce Reddit’teki  Do you think TS4 will get pets and seasons?” (TS4’ün Pets ve Seasons eklentisi olacağını düşünüyor musunuz?) adlı gönderideki soruya SimGuru Daniel şu mesajla cevap verdi:

Capture-9

SimGuru Daniel: Sanıyorum. Ama sadece bir tahmin.

SimGuru Daniel açıkça bu iki eklenti fikrini doğrulamaktan kaçınsa da sözlerindeki ihtimalden ve (The Sims 4’ün “Oyun Tasarımcısı” olduğu gerçeğini de göz önüne aldığımızda) biraz ironinin varlığından söz edebiliriz.

Ayrıca  hayvanların ve mevsimlerin temel olarak her The Sims oyununda bulunduğunu düşündüğümüzde ve genelde oyunda gerçekleşmeyecek şeylerle ilgili Gurular’ın söz etmekten kaçındığını göz önüne alınca, SimGuru Daniel’ın “Sanıyorum, ama sadece bir tahmin.” şeklindeki cevabı, yakın bir zamanda bu eklentiler hakkında bir şeyler duyabileceğimiz anlamına geliyor olabilir.

(Not: Yukarıda yazanların doğrulanmadığı sürece birer spekülasyondan ibaret olduğunu lütfen unutmayın.)

 

2 Yorum

  1. Hayvanların birer obje olması tıpkı bebekler gibi…yani soru değil bildiğin kapak olmuş. :) yazık önceki oyunlarda yaptıklarının bırak yarısını çeyreğini dahi bugünkü paketlerinde yapamıyorlar ki kendi oyun motorlarına hakim değil adamlar?şimdiden Sims 5 i beklemeye başladım.Kaldı ki ea bu alanda tekel olduğu müddet biz avucumuzu yalamaya devam ederiz ?

  2. Daha geleceği bile belli değil mi yok artık mevsimsiz hayvansız hayattan ne anlarım ben oysa ki bu oyun hayat simulatoru

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir