Sim Yaratma Ekranlarınıza Özel Görsel Görüntüleyici

Herkese merhaba! 🤗

Sim yaparken, böyle basit bir şey kodlamak geldi aklıma arkadaşlar.

Bildiğiniz gibi benzetme Sim yaparken, söz konusu kişinin görüntüsünün, Sim Yaratma Ekranında yapışık durması gerekir. Ve üstelik; olabildiğince ufak ama tüm yaz hatlarının görünür bir biçimde durması gerekir. Birinin Sim’ini yapmaya çalışırken; masaüstüne dön, yüzüne gözüne bak, sonra yine CAS ekranına dön ve aynısını yapmaya çalış işkencesini siz de bilirsiniz. İşte buna çözüm olabilecek ufak bir yazılım bu.

Bu programcık; basit bir görsel görüntüleyici. Tek farkı; biz Sim oluşturucularının işine yarayacak bir arayüze sahip olması. Kurulum gerektirmeyen ve çift tıkla açılan bu küçük .exe ile sadece sağ tık ile istediğimiz komutları verebiliyoruz.

📢📢📢 Programcığın video tanıtımı için aşağıdaki Youtube adresine gidebilirsiniz.

 

İNDİR / DOWNLOAD

Image Viewer for The Sims CAS

 

Alternatif Linkler

SimFileShareYandexGoogle DrivePatreon

 

VİDEO TANITIM

📢 ÖNEMLİ NOT

Programcığı; Microsoft Visual Studio ile kodladım ve bu programcığın çalışması için, sisteminizde en az .NET Framework 4.6.1 olmalıdır.  Güvenle indirebilirsiniz! 👍 Aşağıdaki bağlantı; sizlere sunduğum programcığın VirusTotal bağlantısıdır: https://www.virustotal.com/gui/file/dfb304…

 

Programcığın Sahip Olduğu İşlevler:

1-) Görsel Aç (Open Image)

Sağ tıklayınca açılan menüden bu seçeneğe tıkladığınızda; benzetilecek kişinin görselini / fotoğrafını seçebilirsiniz.  

2-) Pencereyi Üstte Tut (Always On Top)

Sağ tıklayınca açılan menüden bu seçeneğe tıkladığınızda; bu programcığı her zaman üstte gösterebilirsiniz. Böylece siz CAS ekranında Sim yaparken, söz konusu kişinin fotoğrafı hep üstte, yanıbaşınızda duracak ve siz, bir ressam misali modelinize bakarak, ona benzeyen bir Sim hazırlayabileceksiniz. Ve ne zaman isterseniz, yine aynı yerden “Pencereyi Üstte Tutmayı Bırak” diyerek, pencere etkin değilken arkaya gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

3-) Kaydırıcıyı Gizle/Göster (Hide/Show Slider)

Sağ tıklayınca açılan menüden bu seçeneğe tıkladığınızda; açtığınız görseli büyütüp küçültmek için var olan kaydırıyıcı gizleyebilirsiniz. Böylece program ekranında fazlalık etmez ve sizi rahatsız etmez. Ne zaman ihtiyaç duyarsanız, yine aynı seçenek ile göstermeyi seçebilirsiniz.

4-) Programı Kapat (Exit)

Sağ tıklayınca açılan menüden bu seçeneğe tıkladığınızda; bu programcık kapanır.

İşinize yaraması dileklerimle! 🤗🥰❤

6 Yorum

  1. Ellerine sağlık tam istediğim bir kolaylık .. Sen nasıl bir kralicesin ya ?

    1. Senin de yüreğine, heyecanına, ellerine sağlık tatlım. 😍😍😍 Güle güle kullan. İşine yararsa ne mutlu bana! 🤗🤗🤗

    1. Başlığın adı bu yüzden herhangi bir Sims jenerasyonunun adını taşımıyor. Herkes bu programcığı kullanabilir; hangi Sims jenerasyonunu kullanıyor olursa olsun. Herhangi bir Sims’e özel değiliz.

  2. Kübra sana mail attım, Mailini geç görüp cevap yazdığım için belki sende geç okursun diye yazıyorum buraya.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir