Sim ve CC Paylaşımı || Linda Bennett

Selamlar, selamlar. Bir önceki Sim paylaşımımdan gayet samimi olduğunuz bir Sim’le döndüm. Bu sefer Linda’nın kıyafetlerini yakından inceleyeceğiz. Olur da beğenirsiniz diye sizin için linklerini de ekleyeceğim tabi ki. Bu başlıkta, kullandığım saçların indirilebilir içeriği olmayacak. Bu yüzden aşağıya bıraktığım linkten beğendiğiniz saçlar hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz. Hadi başlayalım!

Bu noktadan sonra çok fazla konuşmuyorum ve bu güzel Sim’in tüm detaylarını harika görsellerle size sunuyorum. Görsellerdeki linklerden siz de kullandığım eşyaları indirebilirsiniz. Oyuna CC indirmeyi bilmiyorsanız rehberimizi incelemek için buraya tıklayın!

Sim’de kullandığım saçları incelemek için buraya tıklayın!

Karşınızda, Linda Bennett…

*Kullandığım kıyafetlerin sayfalarına gitmek için görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz!

İkinci fotoğraftaki beyaz botlar için tıklayın!

6 Yorum

 1. açıkça söylüyorum ki hiçbirimiz sizden cc paylaşımı istemiyoruz şuanda büşra hanım lütfen yamayı çıkarmak için acele edermisiniz..

  1. Siz siteyi yalnızca yama için bir araç olarak görüyor olabilirsiniz ama biz burada gayet eğlendiğimiz içerikler de paylaşıyoruz. İlginizi çekmeyen içeriklere tıklamazsınız olur biter, şahsınıza özel hazırlanmış bir CC paylaşımı değil sonuçta… Ayrıca yama için çalışmaya devam ettiğimizi birçok kez söyledik. Acele etmeye çalışırım tabi ki ama kendi sorumluluklarımın yanında yürüttüğüm bir çalışma olduğu için bütün ilgimi vermem ne yazık ki zor olur. Sizden anlayış bekliyoruz bu süreçte.

   1. Bizde anlayış göstermeye çalışıyoruz ama kaç ay oldu bilmiyorum farkında mısınız önceden bi paket çıktımı kısa zamanda yama da çıkıyodu amaaçıkçası sizin yaptığınız yamalarda hep bi aksaklık oluyor gerçekten sanki yapmak istemiyormuşsunuz gibi gerçekten hergün siteye girip bakıyorum yama çıktımı veya ilerlemiş mi diye ama…

    1. Haklısınız ben zaten gecikmesine gösterdiğiniz tepkiye değil, anlayışsız bir şekilde sürekli bu durumun öne sürülmesine kızıyorum. Ben City Living çevirisi erken çıksın diye lise dönemimde tatil haftam boyunca çalıştığımı ve -hiç uyumadan- sabahladığımı hatırlıyorum. Bu benim işimin bir parçası, diğer arkadaşlarımızın yanı sıra ben yalnızca İngilizce bilen birisi değilim aynı zamanda çevirmenim. İster istemez daha detaycı yaklaşmak durumundayım, bunun için bana kızmayın. Yaptığım işin Google Translate’ten çıkmış bir iş olmasından çok özgün bir iş olmasına çaba sarf ediyorum. Ayrıca inanın bundan iki yıl önce ya da üç yıl önce çeviri yapmak hepimiz adına daha kolaydı. Çünkü liseye giderken daha çok vaktimiz oluyordu, boş zaman yaratabiliyorduk. Şimdi hepimizin daha yoğun çalışması gerekiyor ve evet bu çeviri benim yüzümden aksadı. Yanımıza yardımcı olması için aldığımız kişiler ya iki denemeden sonra yapamayacağını fark ediyor ya da kısa bir süre çeviriye odaklanabiliyorlar. Vaktimizden ayırabildiğimiz kadar ayırırken lütfen bize biraz saygı gösterin.

     1. Tabi sizde haklısınız sürekli sıkıştırdığım için sizden özür dilerim ancak en azında bize yama yaklaşık şu tarihte bitebilir diye bi zaman verseniz bizde sizi daraltmasak :) emin olun hem sizin için hemde yamayı bekleyenler için çok çok daha iyi olacaktır. çünkü şuanki durumda yamayı bekleyen insanlar sizin yamayla ilgilenmediğinizi düşünüyor :(

     2. Çok sakin cevap vermişsiniz ama böyle anlayışsız insanlar için uğraşmaya değmez. İsterseniz çıkarmayın, şu ana kadar yaptıklarınız yeter. Bu yazınız ve her şey için teşekkürler.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir