Sim Dünyası’nı Sahiplendiriyoruz

Merhabalar,

Yaklaşık üç yıldan daha fazla süredir sitemiz güncellenmiyor. Bunun en büyük sebeplerinden biri artık The Sims’e ayıracak zamanımız olmaması ve The Sims’e olan tutkumuzun tamamen kaybolması. Benim için Sim Dünyası fiilen 2020 yılında sona ermişti. O günden beridir neredeyse siteye hiç uğramadım.

Bugün site aklıma geldi ve şöyle bir neler oluyor diye bakayım dedim ve fark ettim ki site üç senedir güncel olmamasına rağmen siteye her gün binlerce kişi giriyor ve her gün onlarca yorum yapılıyor (tabii ki bu yorumlar onaylanmadığı için birikmiş durumda). Bu durumda Sim Dünyası’nın böyle atıl durumda kalması pek de doğru görünmüyor.

Eğer Sim Dünyası’nı geliştirmek isteyen, düzenli içerik girmek isteyen, The Sims 4 ve The Sims 5 hakkında yazılar paylaşmak isteyen varsa bana burkay.kuru2@gmail.com üzerinden mail atarak ulaşabilir. Böylece siteyi The Sims’e karşı hala tutkusunu kaybetmemiş genç arkadaşlarımıza bırakabilir ve Türkiye’deki The Sims topluluğunun yine Sim Dünyası etrafında bir araya gelmesini sağlayabiliriz.

9 Yorum

  1. Yeni yaşlar yeni hedefler olunca sahipsiz kaldı evet :( Türkiye de tek tutunduğumuz sims sitesi burasıydı keşke böyle olmasaydı. Ülkede sims oynayan büyük bir kitle var daha fazlasına ulaşırdı güncel kalsaydı. Yama için tanımadığım onca insana bu siteyi önerdiğimi bilirim. Umarım yeni gelcek kişi/kişiler uzun süre güncel tutar. Bunca yıllık bütün emeklerinize teşekkür ederim :)

  2. Sizi yıllardır severek takip ediyordum. Keşke devam edebilseydiniz ama yaş aldıkça önceliklerimiz değişebiliyor ve sevdiğimiz bazı şeyleri artık o kadar da sevemediğimizi fark ediyoruz. Bu zamana kadar yaptığınız onca emekler ve uğraştıklarınız için teşekkür ederim. Hepimizin Sims sorunlarıyla ilgilenmeye çalıştınız, rehberler hazırladınız ve en önemlisi bir yama çıkardınız. Ne kadar teşekkür edersek az. Hepinizin yolu açık olsun, hayatınızda hep güzel şeyler olsun ve dilerim istediğiniz şeyleri başarırsınız. İyi ki varsınız <3 Yeni gelecek olan simmer arkadaşlar için sevinçli olsakta sizleri özlemenin burukluğunu yaşayacağız :’)

  3. Duruma gerçekten çok üzüldüm. İnşallah tekrar siteyi aktif kullanıcak birini veya birilerini bulursunuz. Yıllardır sizinleyim ve çok memnundum sizden, bugüne kadar yaptıklarınız için size teşekkür etmek isterim. herşey gönlünüzce olsun.

  4. Merhaba, ben mail attım, Türk Sims oyuncularını yalnız bırakmamak ve tüm simmerların birbirleri ile iletişimde kalmasını sağlamak için sitenin yok olup gitmesine bende hiç razı değilim.

  5. gerçekten çok kapsamlı ve faydalı bir site hazılamışsınız.. oyun çıktığından beri oynuyorum ve sitenizden çok faydalandım, yardım aldım öncelikle bunlar için teşekkür etmek istiyorum. inşaallah sizler gibibizler gibi bu oyunu seven, diğer oyunculara yardımları dokuanacak arkadaşlara sitenizi devredersiniz..

  6. Merhaba, ben mailden size ulaşmıştım. İlk önce simstr olmak üzere ülkemizde Sims serisi ile ilgili sitelerin bir bir kapanıyor oluşu çok üzücü. Buna seyirci kalmak istemiyorum. Hayallerimden biri Sims severlere doğru haber ulaştırabileceğim bir site kurmaktı. Bu siteyi kaldığı yerden devam ettirmek ve daha da geliştirip büyütmek isterim.

  7. Gelen maillere dönüş yapmaya başladık arkadaşlar. Hepinize teşekkür ediyorum.

  8. Serkan Sezer beydi sanırım. Türkçe Yama yapıyor kendisi. Türkçe Yama yorumlarında hep atıyor linki. Bence siz ona ulaşıp siteyi devredin. Gerçekten emek veren biri çünkü.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir