Sim Dünyası’ndan Yılbaşı Hediyeleri!

*Bu yazı bir süre sitenin en üstünde sabit kalacaktır. En güncel haberler için aşağıdaki yazılara göz atınız*

Sitemizin ziyaretçilerinden Erce arkadaşımızın bize bağışladığı üç farklı The Sims 3 oyunu kodu sayesinde düzenlediğimiz yılbaşı çekilişi sonlandı.

Kazananlar:

The Sims 3: WhideBabma!

(Elif arkadaşımız üç gün içinde bize ulaşmadığı için yeniden bir çekiliş yapıldı. Yeni çekilişi kazanan arkadaşımızın e-mail’ini  kontrol etmesini rica ediyoruz.)

Kazananlara yorumalarını yazdıkları mail’ler ile ulaşılacaktır. Eğer üç gün içinde mail’lere cevap gelmezse, o oyun için baştan çekiliş yapılacaktır. Aynı zamanda kazanan kişiler kendi aralarında oyunları değiştirme hakkına da sahiptir.

Arkadaşlarımızı tebrik ederiz :)

86 Yorum

  1. ben şimdi bu paketi alsam sims 3 showtimeda yükleyebilirmiyim ama pcde hiç bir progrem olmiyacak direk bunu yüklicem ardından showtimemı ??

  2. sanırım attığım yorumu görmediniz ve ya görmezden geldiniz bilmiyosanız bilmiyorum diyimn cevaplarmısınız sorumu lütfen ?

  3. bir şey sorucam ama lütfen cvp verin bilmiyorsanızda bilmiyorumdiyin ben ana sims 3 paketimi kaybettim o yüzdende the sims 3 showtime yüklüyemiyorum torrrent ile indirmek istiyorum bana link atabilirmisin ama yüllendikten sonra nasıl crak yapıcağımı flan bilmiyorum resim yollayabiliyormusun ?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir