Sim Dünyası Kapılarını Yeniden Açıyor

Yaklaşık bir yıl aranın ardından, sizin de isteğiniz ve desteğinizle Türkiye’nin en büyük The Sims platformu olan Sim Dünyası’nı yeniden açma kararı aldık. Birkaç ufak değişiklik ile. Yeni temamız ile siteyi daha sade ve daha işlevsel hale getirdik. Göz yorucu arkaplan resimlerini ve slayt şovlarını kaldırarak siteyi daha derli toplu bir hale getirmeye çalışırken modern sağ kısım ve daha işlevsel menü ile siteyi daha şık hale getirdik

Artık ana sayfamızdaki haberler ikişerli şekilde yan yana yayımlanacak. Böylece yeni haberleri öğrenmek için sayfayı sürekli alt kısma kaydırmak zorunda kalmayacaksınız.

Blog sayfamızın haricinde binlerce soruluk arşiviyle Soru – Cevap bölümümüzü de yeniden açıyoruz. Yeterince modern, işlevsel ve şık olan Soru – Cevap bölümünde herhangi bir değişiklik yapmadık. Üyelikleriniz, sorduğunuz ya da cevapladığınız sorular olduğu gibi duruyor ancak bazı kişilerin profil resimleri kaybolmuş olabilir. Bu durumdan dolayı hepinizden özür dileriz.

Sitemizin Yaratıcık Forumu’nu ise şu anlık aktif hale getirmedik. İlerleyen zamanlarda Yaratıcılık Forumu’nu da aktif hale getirmeye çalışacağız. Aranızda paylaşım yapmak isteyen varsa  Soru Cevap bölümümüzün ”Diğer” ya da ”Sohbet Muhabbet” kategorisi altında paylaşım yapabilir.

Bir diğer yeniliğimiz ise ”Eğlence Dünyası” kategorisi. Bu kategori hakkında apayrı bir yazı hazırladık. Eğlence Dünyası ile ilgili detayları öğrenmek istiyorsanız buraya basarak ilgili yazıya geçiş yapabilirsiniz.

Hepinizin Türkçe yamanın güncellenmesini istediğini biliyoruz. Çeviri programında ve oyunun kendisinde oluşan bazı sorunlar nedeniyle şu anda aktif olarak çeviri yapamıyoruz ancak Türkçe yamayı tamamen de çöpe atmış değiliz. En kısa zamanda yeniden çeviri yapmaya başlayacağız. Bu konuda yeni gelişmeler oldukça sizlerle de paylaşacağız.

Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Soru – Cevap bölümümüze sorabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Facebook sayfamızı  beğenebilir ve  Facebook grubumuza katılabilirsiniz.

Not: 1 Aralık 2015 – 15 Aralık 2015 tarihleri arasında yapılmış olan altı haber ve bazı görseller maalesef  bir sorun yüzünden silinmiştir. 

Not 2: Şu anda site beta sürecindedir. Siteye bağlanma problemleriyle karşılaşabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda bu sorunu çözeceğiz.

15 Yorum

  1. Ayrıca ekipte de birkaç değişiklik olabilir. Eğer değişiklik olursa ilerleyen günlerde paylaşacağız.

    Güncelleme: Batu artık sitemizde moderatör değil.

  2. Yaşasın !! :D Acaba ne zamana türkçe yama çıkar ?? Bu arada site hayırlı olsun ve sakın bir daha kapamayın hala hatırlıyorum kapandığı gün çok fena ağlamıştım :'(
    :D

  3. Sitenin kapandığına bende çok üzülmüştüm . Açılma haberini aldığımda çok sevinmiştim umarım bir daha kapanmaz . Burdan facebook grubunada çok teşekkür ederim . Sitenin yokluğunda çok yardımcı oldu herkese çok teşekkürler . İyiki site tekrar açıldı…

  4. Gerçekten sevindim. 2013 ten beri takip ediyodum. Kapandığınızda çok üzülmüştüm. Geri dönmeniz çok iyi oldu :D Umarım çok yakında yeni ve iyi (ep3) haberlerle bizimle olursunuz :D

  5. Eski siteyi daha çok seviyordum ama hiç açılmamasından iyidir. Teşekkürler :) ^^

  6. Geç kaldım selam! Yeniden açılmasına sevindim ama internette neredeyse hiç aktif olamıyorum bu aralar. ?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir