Sim Dünyası Yeni Editörlerini Arıyor

Sim Dünyası’nda gönüllü olarak editörlük yapmak isteyen arkadaşlar arıyoruz. Ekibimize katılmak isteyen arkadaşlardan beklentilerimizi aşağıda madde madde olarak görebilirsiniz ancak yine de sitedeki editörlerin tam olarak ne yaptığını kısaca açıklayacağım.

Editörler olarak biz The Sims ve diğer Sim oyunlarındaki gelişmeleri takip ederek önemli olduğunu düşündüğümüz gelişmeler kendi cümlelerimizle ziyaretçilerimize aktarmaya çalışıyoruz. Ayrıca editörler olarak zaman zaman kendi duygu, düşünce ve oynanış tarzlarımızı aktaran özgün haberler de girmeye çalışıyoruz. Editörlüğü gönüllülük esasıyla yaptığımız için keskin görev dağılımı ya da yazı veya haber tarzına sahip değiliz ancak hepimiz zaman buldukça siteye içerik girmeye çalışıyoruz. Eğer siz de editör olmak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri göz önüne alarak Facebook ya da Instagram sayfamız üzerinden bize başvuru yapabilirsiniz:

Başvuru Koşulları:

  • The Sims oyunlarına hakim olmak
  • Aktif olarak The Sims ve diğer Sim oyunları hakkındaki gelişmeleri takip etmek
  • Orta derecede İngilizce bilmek
  • Türkçe dil bilgisi kurallarını iyi derecede bilmek
  • Tercihen 15 yaş üstünde olmak

4 Yorum

  1. Tüm bu özellikler bana uyuyor, hatta meslek olarak editörlük yaptım. Ancak bunun için vaktim yok. Umarım clickbait, asparagas haber paylaşan editörler karşınıza çıkmaz. Haberlerinizi yakından takip ediyorum, başarılar diliyorum.

  2. Ben olabilirim. Tam 15 yaşındayım ama orta seviye ingilizce biliyorum ve The Sims oyunlarına aşinalığım var şuanda da (ek paketsiz bile olsa 😑) The Sims 4’ü orijinal bir şekilde oynuyorum. Sims hakkındaki gelişmeleride sık sık takip ediyorum. Eğer izin verirseniz (bu bayramdan sonra) size seve seve yardım eder ve editör olabilirim.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir