Sim Dünyası Yaratıcılık Forumu’ndan Herkese Merhaba[Sabit]

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve yaklaşık birkaç gün önce sizi de Facebook sayfamız üzerinden haberdar ettiğimiz projenin sonuna gelmiş bulunmaktayız.

Sim Dünyası – Yaratıcılık Forumu

Ne işe yarar?

Ziyaretçilerimizin ve üyelerimizin birçoğundan aldığımız ortak eleştiri, yarattıkları tasarımları ve diğer şeyleri yayımlayabilecek bir platform olmamasıydı. Biz de sizlerden gelen eleştirileri göz önüne alarak yaratıcılık platformunu kurduk. Böylece artık Sim Dünyası  -Yaratıcılık Forumu’nda yarattığınız tasarımları, evleri, simleri, dizileri ve diğer projelerinizi rahatça paylaşabilecek  ve diğer paylaşımları takip edebileceksiniz.

Kendi tasarımlarınızın yanı sıra internet ortamında bulduğunuz ve güzel olduğunu düşündüğünüz tasarımları da sitemizin paylaşım bölümünde diğer arkadaşlarımıza sunabileceksiniz. Hatta biz biraz daha ileriye giderek The Sims 3: Store’daki içerikleri paylaşım bölümümüze ekledik.(Şu an için Store’un %70’ini koyabildik. Zamanla %100’e ulaşacağız.) Yani The Sims 3: Store’da parayla satılan ürünleri paylaşım bölümümüzden bedavaya indirebileceksiniz. Kasabalar dahil.

Sizden en büyük ricamız paylaşım bölümünü aktif olarak kullanıp tasarım paylaşmanız. Böylece insanlar yabancı sitelerden paylaşım bulmak yerine Yaratıcılık Forumu’ndan rahat rahat indirebilecek. Ayrıca paylaşım bölümünde istikrarlı olarak bir şeyler paylaşan arkadaşları sürprizler de bekliyor.

Ne işe yaramaz?

Hepimizin bildiği gibi yaklaşık bir yıldır kullandığımız bir soru-cevap platformumuz var. Ziyaretçilerimiz The Sims ya da diğer Sim oyunlarıyla ilgili soruları olduğu zaman bu platforma soru sorabiliyor ve sorunun çözümünü bilen arkadaşlar da bu soruyu cevaplıyor. Soru – Cevap platformumuz aynı şekilde bu işlevine devam edecektir. Bu yüzden, lütfen Yaratıcılık Forumu’na herhangi bir şekilde soru sormayınız ya da haber paylaşımı yapmayınz, bu platformda sadece paylaşım yapınız.

Yaratıcılık Forumu’na sorulan sorular kilitlenecek ve soru soran kişiler uyarılacaktır. Zaten bu yeni platformumuzdan Soru-Cevap platformumuza ve Blog sayfamıza rahatça geçiş yapabileceğiniz sekmeler eklendi.  Bu yüzden Sim Dünyası’na ait üç platforma da rahatça geçiş yapabileceksiniz.

Detaylar

 • Yaratıcılık platformumuzda detaylı bir rütbe sistemi bulunmaktadır. Rütbe sistemine buradan bakabilirsiniz. Ayrıca Soru-Cevap platformumuzda yüksek puana sahip olan arkadaşlarımız Yaratıcılık platformumuzda da ödüllerini alacaklardır.
 • Bildiğiniz gibi bizim çok katı kurallarımız yok ancak tüm platformlarımızın düzgün bir şekilde işlemesi için birkaç kuralımız var. Yaratıcılık platformumuzun kurallar kısmına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca forumdaki her bölümün de kendine has birkaç ufak kuralı olacaktır. Bu yüzden hepinizin paylaşım yapmadan önce kuralları okumasını rica ediyoruz.
 • Yeni platformumuz da bir de rehberler sekmesi bulunmaktadır. Buraya yaptığınız rehberler yeterince detaylıysa ve insanlara gerçekten yardımı dokunuyorsa oradaki rehberleri blog sayfamıza, kullanıcı adınızı kaynak göstererek koyacağız.
 • Biraz önce de yazmıştım ancak tekrar yazmak istiyorum. Paylaşımlarımızı Yaratıcılık Forumu’na sorularımızı Soru – Cevap Bölümü’müze soruyoruz. Ayrıca Yaratıcılık Forumu’nda haber paylaşımı yapmak da yasak.
 • Ayrıca forumumuzu henüz yeni açtığımız için ufak tefek bazı hatalar olabilir. Eğer herhangi bir hatayla karşılaşırsanız bize bildirmenizi rica ediyoruz. Böylece daha iyi bir forum deneyimi yaşamanızı sağlayabiliriz.

Amma konuşmuşum, en iyisi mi yazıyı burada bitireyim. Forumumuza ulaşmak için resme tıklamanız yeterli olacaktır!

forum

13 Yorum

  1. Birkaç ufak değişiklik yapıyoruz. En geç 1 saat içinde düzelecek her şey. :)

   1. Ne zamana biter acaba? Daha çok rehberim ve paylaşacağım şey var :D.

 1. Üye olurken sorun yaşayan arkadaşlar artık üye olabilirler. Sorunu hallettik.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir