Sim Dünyası “Restoran” Temalı İnşa Yarışması

Tekrardan merhabalar! Hazır mekan tasarımlarına el atmışken geçen hafta The Sims 4 oynarken oluşturduğum restoranı sizinle paylaşmak istedim. Her zamanki gibi aksilikler The Sims 4’ün peşini bırakmadığından bu restoranı işletemedim maalesef ama yine de tasarımı çok hoşuma gitti. Ben sizinle yapmış olduğum bu sakin restoranı paylaşırken sizden de yaratıcı fikirler bekliyorum. Bakalım ne kadar renkli içerikler kullanacaksınız, ne kadar tek renk takılacaksınız, ne kadar kalabalık bir restorana sahip olacaksınız?

Kurallar ise şöyle:

  • Custom Content, Maxis Match kullanımı serbest. İçerik indirip kullanmak konusunda özgür olun.
  • Yarışmaya The Sims 4’ten katılmak zorunda değilsiniz. The Sims 2, The Sims 3’le de yarışmaya katılabilirsiniz. 
  • Yarışmaya katıldığınız evlerin/odaların iki yakından, iki uzaktan olmak üzere toplam dört fotoğrafını bizimle paylaşmalısınız. Yani içerikleri her yönden düzgün bir şekilde görebiliyor olmamız lazım.
  • Ev dekorlarını gizlemediği sürece fotoğraflarda Sim kullanabilirsiniz.
  • Hazır ev, oda vs. indirerek yarışmaya katılmak kesinlikle yasak. Güzel ya da kötü, kendi fikirlerinizle dekore ettiğiniz alanları paylaşmanızı bekliyoruz.

Yarışmaya katılmak için 16/08/2018 20:00′a kadar vaktiniz var. Hazırladığınız Simleri #SimDünyasıRestoranım etiketiyle Facebook grubumuzda paylaşmanız gerekiyor. Kendinize oluşturacağınız iş alanlarını merakla bekliyoruz! Hepinize bol şans!

1

0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir