[AÇIKLANDI] Sim Dünyası “Rengarenk” Temalı Sim Yarışması

Hepinize merhabalar! Umarız önceki yarışmalarımızdan keyif almışsınızdır. İlk birkaç temamızda erkekler için yapabileceğiniz pek bir şey olmadığı konusunda isyan ediyor oluşunuzu takdir ederek size karma bir tema hazırladık. Bu sefer temaya uymak için yapmanız gereken tek şey kullanabileceğiniz kadar fazla renk kullanmak. Aşağıda benim hazırladığım Sim’i görüyorsunuz. Fazla renkli olmadığını kabul edebilirim. Bu sebeple sizden beklentim, benim Simimden çok daha iyilerini hazırlamanız. Ve adım gibi eminim ki daha güzelleri sizin tarafınızdan paylaşılacaktır! 

Hazır okullar kapanırken ve elimizde bolca tema varken biraz hızlanma kararı aldık. Bu da demek oluyor ki, daha kısa sürelerde yarışacağız. Çok arada kaldığımız Simlerde’de, Facebook sayfamız üzerinden anket başlatacağımızı bilmenizi isterim…

Kurallar ise şöyle:

 • Siminiz Teen/Young Adult/Adult/Elder olabilir.
 • Yarışmaya katılacak Siminiz her iki cinsiyetten de olabilir.
 • Custom Content, Maxis Match kullanımı serbest. İçerik indirip kullanmak konusunda özgür olun.
 • CAS arka planınız örnekteki gibi farklı olabilir. Ancak arka plan puanlamaya dahil olmayacaktır.
 • Yarışmaya en fazla iki Sim’le katılabilirsiniz. 
 • Yarışmaya katılan Simleriniz, The Sims 4’ten olmak zorunda değil. The Sims 2, The Sims 3’ten de Simlerinizle yarışmaya katılabilirsiniz. İsterseniz The Sims Mobil ve Freeplay ile de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Yarışmaya katıldığınız Simlerin iki yakından, iki uzaktan olmak üzere toplam dört fotoğrafını bizimle paylaşmalısınız. Yani Simin yüzü ve kıyafetleri seçilebilir olmalı.
 • Simin yüzünü ve kıyafetlerini gizlemediği/kapatmadığı sürece poz kullanmak serbest.

Yarışmaya katılmak için 25/05/2018 – 20:00‘a kadar vaktiniz var. Hazırladığınız Simleri #SimDünyasıRengarenk etiketiyle Facebook grubumuzda paylaşmanız gerekiyor. Hepinize bol şans!

Kazanan arkadaşımız “Yüksel Şentürk”! Kazanan Sim’i aşağıdan inceleyebilirsiniz! Katılan herkese teşekkürler. Yeni bir yarışmada en kısa zamanda görüşmek üzere…

5 Yorum

  1. Önerin için biz teşekkür ederiz! Her zaman eleştiriye açığız ;)

  1. 25’inde katılımlar bitiyor. Biz genelde katılımcıların Simlerini tartışıyor ve ardından karar veriyoruz.

  2. Selam Eren! Açıklanacağı zamanı yazdığımızı zannetmiyorum. Bu sebeple “geç açıklamak” gibi bir ithamda bulunmazsan mutlu olurum. İyi oyunlar!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir