[AÇIKLANDI] Sim Dünyası “Kırmızı” Temalı Sim Yarışması

Hepinize merhabalar! Öncelikle “Coachella” temalı yarışmamıza katılan herkese çok teşekkür ederiz. Beklediğimizden daha fazla katılım oldu ve biz de ikinci yarışmamız için neden küçük bir ödül vermeyelim ki, dedik. Hazırsanız, Simlerimizi “kırmızı” temalı bir partiye gönderiyoruz. En renkli kıyafetlerinizi karıştırın, makyaj malzemelerinizi ve aksesuarlarınızı hazırlayın! Temaya en uygun şekilde hazırlanmış Sim birinci olacak ve sahibine de sitemizin tişört marketinden seçtiği Simmer tişörtünü hediye edeceğiz. Yapmanız gereken çok basit. Aşağıda belirttiğim kurallara uyarak dilediğiniz cinsiyette bir Sim oluşturup temaya uygun kıyafetler seçmeniz gerekiyor. Oluşturduğunuz Simleri, Facebook grubumuzda, belirtilen süre dolmadan paylaştıktan sonra arkanıza yaslanıp kazanmayı bekleyebilirsiniz! Hepinize bol şans! ;)

Kurallar ise şöyle:

 • Siminiz Teen/Young Adult/Adult/Elder olabilir.
 • Yarışmaya katılacak Siminiz her iki cinsiyetten de olabilir.
 • Custom Content, Maxis Match kullanımı serbest. İçerik indirip kullanmak konusunda özgür olun.
 • CAS arka planınız örnekteki gibi farklı olabilir. Ancak arka plan puanlamaya dahil olmayacaktır.
 • Yarışmaya en fazla iki Sim’le katılabilirsiniz. 
 • Yarışmaya katılan Simleriniz, The Sims 4’ten olmak zorunda değil. The Sims 2, The Sims 3’ten de Simlerinizle yarışmaya katılabilirsiniz. 
 • Yarışmaya katıldığınız Simlerin iki yakından, iki uzaktan olmak üzere toplam dört fotoğrafını bizimle paylaşmalısınız. Yani Simin yüzü ve kıyafetleri seçilebilir olmalı.
 • Simin yüzünü ve kıyafetlerini gizlemediği/kapatmadığı sürece poz kullanmak serbest.

Yarışmaya katılmak için 06/05/2018 – 23:59’a kadar vaktiniz var. Hazırladığınız Simleri #SimDünyasıKırmızı etiketiyle Facebook grubumuzda paylaşmanız gerekiyor. Sim Dünyası ekibi olarak Simlerinizi puanlayacağız ve en yüksek puandaki Sim’i kazanan olarak sizlerle paylaşacağız!

Tekrardan hepinize bol şans!

Hem yarışmayı, hem de tişört ödülünü kazanan arkadaşımız  “Ceren Selin Orbay” oldu! Tebrikler! En kısa zamanda Sim Dünyası Facebook sayfamızdan bize mesaj göndermeyi unutma. Bir sonraki yarışmanın duyurusu ise en kısa zamanda yapılacak. Takipte kalın!

 

 

0

9 Yorum

  1. Maskeli haliyle maske takılmadan önce yüzünün görüldüğü halini birlikte atabilirsin bence

   0
  2. Sim’e maske ekleyip yüz şeklini ona göre şekillendirecekseniz tabi ki olmaz. Ama aksesuar olarak maske kullanabilirsiniz.

   0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir