[AÇIKLANDI] Sim Dünyası “Film/Dizi Karakteri” Temalı Sim Yarışması

Herkese merhabalar! Yepyeni bir temayla geldim. Bu sefer en sevdiğimiz film ya da dizi karakterlerini hazırlıyoruz. Kurallar her zaman aynı tabi ki. Ancak benim Simimde göreceğiniz üzere aşırı bir benzerlik yok, hatta şuan birçoğunuz hangi karakter olduğunu anlayamamış olabilirsiniz. Elimde bir tek Game of Thrones kostümü vardı ve ben de Daenerys’i oluşturdum. Bu temamızda amaç benzetmek değil. O karakteri yansıtacak saç ve kostümleri kullanarak kendi Siminizi bir kostümlü partiye hazırlamanızı istiyoruz. Karakterin gerçek hâline çok benzeyen Simler oluşturabilirsiniz ama tekrar söylüyorum amaç birebir benzetmek değil kendi Siminize uyarlamak.

Kurallar ise şöyle:

 • Siminiz Teen/Young Adult/Adult/Elder olabilir.
 • Yarışmaya katılacak Siminiz her iki cinsiyetten de olabilir.
 • Custom Content, Maxis Match kullanımı serbest. İçerik indirip kullanmak konusunda özgür olun.
 • CAS arka planınız örnekteki gibi farklı olabilir. Ancak arka plan puanlamaya dahil olmayacaktır.
 • Yarışmaya en fazla iki Sim’le katılabilirsiniz. 
 • Yarışmaya katılan Simleriniz, The Sims 4’ten olmak zorunda değil. The Sims 2, The Sims 3’ten de Simlerinizle yarışmaya katılabilirsiniz. 
 • Yarışmaya katıldığınız Simlerin iki yakından, iki uzaktan olmak üzere toplam dört fotoğrafını bizimle paylaşmalısınız. Yani Simin yüzü ve kıyafetleri seçilebilir olmalı.
 • Simin yüzünü ve kıyafetlerini gizlemediği/kapatmadığı sürece poz kullanmak serbest.

Yarışmaya katılmak için 01/06/2018 20:00‘a kadar vaktiniz var. Hazırladığınız Simleri #SimDünyasıKarakterim etiketiyle Facebook grubumuzda paylaşmanız gerekiyor. Hepinize bol şans!

 

Kazanan arkadaşımız “Doğa Kaldırak” oldu! Emeğine sağlık, Doğa! Uzun zamandır gördüğüm en yakışıklı erkek Sim diyebilirim… Grupta asıl karakterlere birebir benzeyen çok güzel Simler de vardı, hepsine bayıldık! Diğer yarışmada herkese bol şans, kazananı tebrik etmeyi unutmayın… 

6 Yorum

 1. Bir şey diyeceğim hangi grup sizin sim dünyası mı ? The Sims 3 & 4 Türkiye mi ?

  1. Bu yarışmamız ödüllü değil. Ancak takipte kalırsan ödüllü yarışmalar da yapıyoruz. :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir