[AÇIKLANDI] Sim Dünyası “Düğün” Temalı Sim Yarışması

Herkese yepyeni bir yarışmayla merhabalar! Önceki yarışmalara gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz! Özellikle #simdünyasıkırmızı etiketine grupta fazlasıyla katılım oldu ve kazananı seçerken işimiz çok zorlaştı. Bu sefer Simlerimizi bir partiye ya da festivale hazırlamıyoruz. Simlerimiz bu sefer evleniyor! İster damat, ister gelin olarak giydirip süslediğiniz Simin en güzel fotoğraflarını çekip bizimle paylaşın. Biz de en güzel gelini, en şık damadı seçelim.Düğün teması olunca aklınıza sadece gelinlik ve damatlık gelmesin. Göze hoş görünen elbiselerde seçebilirsiniz tabi, yalnız ben uyarayım; düğün denince akla hep beyaz elbiseler geldiğinden renk konusunda fazla abartmayın.

Kurallar ise şöyle:

 • Siminiz Teen/Young Adult/Adult/Elder olabilir.
 • Yarışmaya katılacak Siminiz her iki cinsiyetten de olabilir.
 • Custom Content, Maxis Match kullanımı serbest. İçerik indirip kullanmak konusunda özgür olun.
 • CAS arka planınız örnekteki gibi farklı olabilir. Ancak arka plan puanlamaya dahil olmayacaktır.
 • Yarışmaya en fazla iki Sim’le katılabilirsiniz. 
 • Yarışmaya katılan Simleriniz, The Sims 4’ten olmak zorunda değil. The Sims 2, The Sims 3’ten de Simlerinizle yarışmaya katılabilirsiniz. Dilerseniz The Sims Mobil ve The Sims Freeplay ile de yarışmaya katılabilirsiniz.
 • Yarışmaya katıldığınız Simlerin iki yakından, iki uzaktan olmak üzere toplam dört fotoğrafını bizimle paylaşmalısınız. Yani Simin yüzü ve kıyafetleri seçilebilir olmalı.
 • Simin yüzünü ve kıyafetlerini gizlemediği/kapatmadığı sürece poz kullanmak serbest.

Yarışmaya katılmak için 18.05.2018’e kadar vaktiniz var. Hazırladığınız Simleri #SimDünyasıDüğün etiketiyle Facebook grubumuzda paylaşmanız gerekiyor. Sim Dünyası ekibi olarak Simlerinizi puanlayacağız ortak bir kararla kazananı seçeceğiz.

Hepinize bol şans!

Kazanan:  Muhammet Yusuf Öztokatlı

Seçimi yaparken bu sefer oldukça zorlandık ve düğünde olabilecek en güzel/yakışıklı Sim’i ayırt etmeye çalıştık. Seçtiğimiz Sim’in aksesuar uyumu pek iyi olmasa da biz yüzüne bayıldık. Bu harika gelin için teşekkür ederiz. Sonraki yarışmamızda görüşmek üzere.

16 Yorum

 1. Neden hep “kızsı” temalarla yapıyorsunuz bu yarışmaları.Mesela “Seri Katil” yapalım “Cadılar Bayramı” teması yapalım, “Paskalya” yapalım, “Black Friday’e giden” teması yapalım. Bir Düğün temasında elbette “Gelin Simler” öne çıkar, zaten damatlara ne giydirebilir ki başka. Bundan sonraki yarışmalarda umarım temaları daha özenli seçersiniz.

  1. Merhaba! Temaları ben belirlediğim için küçük bir açıklama yapmak isterim. Öncelikle biz aktifliğin artıp artmayacağını test etmek ve katılımı gözlemlemek için yarışma düzenleme kararı aldık. Ben de CAS ekranında, önümdeki Sim’in yalnızca ten rengi, kıyafeti gibi özellikleriyle oynayarak birkaç tema oluşturdum. Elimizdeki hazır temalar bittiğinde tabi ki farklı temalar da getireceğiz. Bu yüzden biraz daha “kızsı” temalara katlanmanızı rica etmek durumundayım! ;)

   1. Katlanabilirim elbette fakat birkaç temas oluşturdumdan kastınız ödül verene kadarsa ne katlanamam sanırım. Aslında temaları değiştirmekte çok sıkıntı olmasa gerek. Umarım bundan sonraki “kızsı” tema Gelinin Kız Kardeşi falan değildir :)
    İyi günler!

    1. Ödül verene kadar değil, zaten biz bu temaları her kazanana ödül vermek amacıyla oluşturmadık. Öyle bir fırsatımız olsa her ay ödüllü yarışmalar düzenlerdik tabi… “Gelinin Kız Kardeşi” teması çok hoşuma gitmiş olsa da, maalesef gelecek kızsı temalar içinde ona yer yok. :D

  1. Sim’in yüzüne yaklaşarak ve kıyafetini uzaktan seçerken çekebilirsiniz.

  1. Selamlar, yama üzerinde bizzat ben çalışıyorum. Sizi çok beklettik, özür dileriz ama çok az daha sabrederseniz bizi mutlu edersiniz. :)

  1. Ben bunu yaparken çok uğraştım ve bence adil olan kazanmalıydı ve beni seçtirler kıskanmaya gerek yok

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir