[AÇIKLANDI] Sim Dünyası “Deniz” Temalı Sim Yarışması

Herkese yeniden merhabalar! Önceki temayı malum “Sonbahar” olarak belirlemiştik. Katılımlarınız için hepinize çok teşekkür ediyoruz. Bu sefer de, Simlerimiz yaza hazırlansın ve apar topar tatlı bir telaşla hep birlikte denize gidelim istedik. Yapmanız gereken tek şey Simlerinize mayolarını, bikinilerini, şortlarını giydirip aksesuarlarla bir güzel süslemek… Özgür olun! “Eğer Simim denize gidecek olsaydı böyle gitsin isterdim,” diyeceğiniz kombinleri bizimle paylaşın. Ortaya çıkacak Simleri merakla bekliyoruz! Bu arada artık temalarımıza evler de dahil olacak! Önceden belirlemiş olduğumuz son bir temamız daha var. Ardından sizinle birlikte en güzel odalar, en güzel evler ve belki de en yaratıcı tasarım fikirleri için yarışacağız! Ben çok heyecanlıyım! Şimdiden hazırlıklar başlansın, CC’ler indirilsin o zaman!

*Bu temamıza özel olarak yarışmaya “toddler” ve “child” Simlerle katılabilirsiniz!

Kurallar ise şöyle:

  • Siminiz Toddler/Child/Teen/Young Adult/Adult/Elder olabilir.
  • Yarışmaya katılacak Siminiz her iki cinsiyetten de olabilir.
  • Custom Content, Maxis Match kullanımı serbest. İçerik indirip kullanmak konusunda özgür olun.
  • CAS arka planınız örnekteki gibi farklı olabilir. Ancak arka plan puanlamaya dahil olmayacaktır.
  • Yarışmaya en fazla iki Sim’le katılabilirsiniz. 
  • Yarışmaya katılan Simleriniz, The Sims 4’ten olmak zorunda değil. The Sims 2, The Sims 3’ten de Simlerinizle yarışmaya katılabilirsiniz. 
  • Yarışmaya katıldığınız Simlerin iki yakından, iki uzaktan olmak üzere toplam dört fotoğrafını bizimle paylaşmalısınız. Yani Simin yüzü ve kıyafetleri seçilebilir olmalı.
  • Simin yüzünü ve kıyafetlerini gizlemediği/kapatmadığı sürece poz kullanmak serbest.

Yarışmaya katılmak için 15/06/2018 20:00‘a kadar vaktiniz var. Hazırladığınız Simleri #SimDünyasıDeniz etiketiyle Facebook grubumuzda paylaşmanız gerekiyor. Hepinize şimdiden bol şans!

 

Kazanan arkadaşımız  Tuğçe İleri oldu! Tuğçe, Simine bayıldım ve aşırı kıskandım. Çok güzel olmuş, emeğine sağlık… Kazanan arkadaşımızı tebrik etmeyi unutmayın!

3 Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir