[AÇIKLANDI] Sim Dünyası “Coachella” Temalı Sim Yarışması

Hepinize merhabalar! Sitemizde farklı Sim paylaşımları yapmak uzun zamandır aklımızda olan bir fikirdi. Facebook sayfamızda yapmış olduğumuz ankette, siz de yarışmalara olumlu baktığınızı gösterdiğinize göre siteye biraz renk katmanın zamanı geldi bence. Bundan sonra -katılımlarınızı göz önünde bulundurarak- her ay düzenli yarışmalar başlatmayı planlıyoruz. Bu yarışmalara Sim Dünyası Facebook grubu üzerinden katılabileceksiniz ve kazanan arkadaşımızın Sim’i/Sim’leri sitemizde paylaşılacak. Eğer düzenli katılım sağlanırsa da, bir yılın sonunda en çok galibiyeti elinde tutan arkadaşımıza küçük bir sürprizimiz olabilir!

 

Gelelim ilk temamıza… Başlıkta da gördüğünüz üzere bu yarışma için Simlerinizi “Coachella” festivaline hazırlamanızı ve bizlerle paylaşmanızı istiyoruz.

Kurallar ise şöyle:

  • Siminiz Teen/Young Adult/Adult/Elder olabilir.
  • Yarışmaya katılacak Siminiz her iki cinsiyetten de olabilir.
  • Custom Content, Maxis Match kullanımı serbest. İçerik indirip kullanmak konusunda özgür olun.
  • CAS arka planınız örnekteki gibi farklı olabilir. Ancak arka plan puanlamaya dahil olmayacaktır.
  • Yarışmaya en fazla iki Sim’le katılabilirsiniz. 
  • Yarışmaya katılan Simleriniz, The Sims 4’ten olmak zorunda değil. The Sims 2, The Sims 3’ten de Simlerinizle yarışmaya katılabilirsiniz. 
  • Yarışmaya katıldığınız Simlerin iki yakından, iki uzaktan olmak üzere toplam dört fotoğrafını bizimle paylaşmalısınız. Yani Simin yüzü ve kıyafetleri seçilebilir olmalı.
  • Simin yüzünü ve kıyafetlerini gizlemediği/kapatmadığı sürece poz kullanmak serbest.

Yarışmaya katılmak için 27/04/2018 23:59’a kadar vaktiniz var. Hazırladığınız Simleri #SimDünyasıCoachella etiketiyle Facebook grubumuzda paylaşmanız gerekiyor. 

E, o zaman hazırsanız Simlerinizi oluşturun ve zaman dolmadan bizimle paylaşın! Merakla bekliyoruz! ;)

 

Selamlar! Yarışmamıza katılımlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Sim Dünyası ekibi olarak grupta paylaşılan tüm Simleri inceledik ve Aylin Akar’ın Simini, Coachella için harika bulduk! 

Tebrikler Aylin! Simini bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz.

Bu akşam ödüllü bir yarışma başlatacağız, takipte kalın!

11 Yorum

  1. Ben simi yaptım fakat daha önce facebook hasabı açmadığım ve ya kullanmadığım için guruba nasıl üye olacağım bilmiyorum birisi yardım edebilir mi?

  2. katılmak isterdim ama oyunuma geçici süreliğine giremiyorum, ari’den esinlenmek isterdimm

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir