Sim Dünyası 7 Yaşına Giriyor!

Sim Dünyası sizlerin desteği sayesinde altı yaşını dolduruyor!

Biz de bugüne özel, altı senenin özeti olacak bir infografik paylaşmak istedik. Bu infografik sayesinde sitemizin istatistiklerine çok daha yakından bakma fırsatı bulabileceksiniz.

Ayrıca yeni yaşımıza özel olarak yaptığımız The Sims 4: Vintage Glamour Eşya Paketi çekilişi bu gece sona erecek! Eğer çekilişe hala katılmadıysanız acele edin.(Çekiliş sayfasına ulaşmak için buraya  tıklayınız.)

İşte altı senenin istatistikleri:

14 Yorum

  1. Vay be! Zaman ne hızlı geçiyor. Daha dün neyi nasıl yapsak diye konuşuyorduk. İlk zamanlar bomboştu haliyle. Şimdi kocaman bi’ kütüphane haline geldi! Hep birlikte nice senelere!

  2. 6 sene geçmiş ha. Demek site kurulduktan üç yıl sonra keşfetmişim burayı. Dün gibi hatırlıyorum saatlerce soru cevap ve forumda girdiğim günleri, ilk üye olunca forumda yazdığım selaamm ben Begüm eylülde 13 yaşında giriyorum 7. sınıfa geçtim ilk sims oyunum 5 yaşındayken başladığım sims 2 yazısını ?Zaman ne çabuk geçmiş. Yeni yaşınız kutlu, mutlu olsun. Siteye sürekli saldırı düzenlenmeyeceği, siteyi kapatmak zorunda kalmayacağınız nice yıllar dileğiyle ?

  3. ah benim aptal şakamın (beril sergün disguise *cringe* ) olduğu kamyon arkası yazı yarışının olduğu hattaha bir zamanlar sitenin enlerinin olduğu bu mükemmel sayfa. sizleri yıllardır takip ediyorum kapandığınızı duyduğumda nasıl üzüldüğümü dün gibi hatırlıyorum. sizleri çok ama çok seviyorum. mükemmel insanlarsınız emeğinize sağlık yaptığınız işe devam edin!

  4. Zaman çok çabuk akıp geçiyor gerçekten çok başarılısınız elinize sağlık her konuda nice mutlu yıllara ☺♥

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir