Origin’de Sızıntı Var!

Yeni bir sızıntı haberimizle karşınızdayız. Eğer sizde Origin e kredi kartı numaranızı verdiyseniz sizi ilgilendiren hoş olmayan şeyler olmuş olabilir. Her ihtimale karşı kredi kartlarınızı kontrol etmenizi öneriyoruz.

 

EA’in sunduğu dijital oyun servisi Origin’de geçtiğimiz gün içerisinde bir iddia ortaya atılmıştı. Bazı oyuncular, kendilerinden habersiz olarak Origin’in kredi kartlarından para çektiğini öne sürmüştü. EA de bu duruma bir açıklama getirdi.

fa872b1

Firma, herhangi bir hack durumunun söz konusu olmadığına dair bir açıklama yaptı. Origin’de bir sızıntının yaşanmadığı, yine de sorun yaşayan oyuncuların şifrelerini yenilemeleri ve EA müşteri hizmetleriyle iletişime geçmelerinin gerektiği belirtildi.

Bölüm Sonu Canavarından Alıntı.

0

5 Yorum

 1. Bence Origin’i kötülemek için böyle dedikodular çıkarmış olabilirler. Belki de kardeşi veya kuzeni girip alışveriş yapmıştır. Hesap sahibi de Origin kendi başına bir şeyler alıyor demiştir.

  0
 2. Aynısı bende de olmuştu 5tl kadar çekti durduk yere ama ay sonunda geri iyade etti

  0
 3. Al işte. Sonra niye internet ortamından indirmek varken kutulu oyun alıyorsun diyorlar. En azından kutulu oyunda karşımdaki ile böyle bir sorun yaşamıyorum.

  0
 4. Yok artık ya o kadar da değil dir yalan haberdir bence koskoca Origin?? Olamaz dimi??!

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir