Monte Vista Ödüllü Etkinlik! (AÇIKLANDI!)

Hepinize merhabalar…

Yılbaşında yaptığımız çekilişten sonra bir etkinlikle birlikte, içinizden bir kişiye “The Sims 3: Monte Vista” hediye etmek istiyoruz. Ancak bu sefer kazananı çekilişle değil, küçük bir yarışmayla belirleyeceğiz.

Katılım için 3 ana şartımız var:
1- Sim Dünyası Facebook sayfasını beğenmek,
2- Sim Dünyası Facebook grubuna katılmak,
3- The Sims 3 ana oyuna orijinal olarak sahip olmak. (İçeriği The Sims 3 Store’dan indirebilmek için aktif bir hesabınız olması gerekiyor, bu sebeple oyununuz orijinal olmadığı takdirde kazanmış bile olsanız ödülü alamayacaksınız.)

Katılım şartlarını yerine getirdiyseniz yapmanız gereken tek şey The Sims oynarken yakaladığınız en güzel kareyi, #benimthesimskarem etiketiyle birlikte Sim Dünyası Facebook grubunda paylaşmanız. Grup dışında paylaşılan hiçbir gönderi yarışmaya kabul edilmeyecektir!

Normalde sonuçlar 8 Ocak’ta açıklanacaktı. Ancak katılım beklediğimiz gibi olmadığı için yarışmayı 15 Ocak’a kadar uzatma kararı aldık. Son katılım tarihi: 14 Ocak 2017!

Hepinize bol şans.

 

Tekrardan merhabalar!

Yarışmamıza Facebook grubundan destek olan herkese teşekkür ederim. Ödülü kazanan “Darwell Yuva” oldu… Şimdiden iyi oyunlar!

 

Sim Dünyası Facebook Grubu: https://www.facebook.com/groups/simdunyasi/

Bir Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir