Makale Var! (The Sims 4 Hakkında Bilgi İçerir!)

SimGuru Rae Eliz ile bir sohbete hazır mısınız? Bir Simmer, SimGuru Rae Eliz ile Sims 4 üzerine keyifli ama kısa bir sohbet yapmış bize de onu çevirmek düşer :) .

sims 4 sims

S : Peki, Create A Sim kısmından ne haber? Bizi şaşırtabilecek misiniz?

Guru : Tek kelime. Artık daha hızlı eğlenebileceksiniz.

S : Biraz daha bahsetsen ?

Guru : Create A Sim adeta devrim geçirdi. Günlerimizi oyuncuların Simlerinin burunlarını, gözlerini ve dahi birçok şey için harcadık. Artık her oyuncu bir artist ve Create A Sim onların boya fırçası.

the sims 4 sim 2

Guru : Tamam. Oyuncuların nasıl başlayacakları hakkında birkaç ipucu vereyim. Vücut tipi ve genişliği, yüz tipi ve şeklini özgürce düzenleyebileceğiz. Ayak numarası (büyüklüğü) dahil.

S : Bir saniye! Ayakkabı numarası mı?

Guru : Evet! Sims 4 size Siminizin ayağının uzunluğunu belirleme yetisi tanıyacak. Ayrıca omuz, göğüs, kol-bacak genişliği de dahil.

S : Yanıtlar için sağol :)

0

9 Yorum

 1. murat beni yanlış anlamanı hic istemem ama sen ne zaman sims 4 ile ilgili bir haber olsa olumsuz yorumlar yapiyosun kisaca hic birseyden memnun olmuyorsun senin fikrindir saygi duyarim ama cok onyargilisin :)

  0
  1. Heyecan yaptıracak yenilikçi şeyler göremiyorum. Önyargılı olmamaya çalışıyorum. Ama çaba olmayınca övgü de olmuyor be güzelim.

   0
 2. Murat haklı bence.
  En önemlisi boy için slider yok biz napalım ayak slider’ını.. (varsa ve ben duymadısam kb.)

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir