MAC Kullanıcılarına Güzel Haber!

Büyük umutları olan arkadaşlara önceden söyleyeyim. Bu The Sims 4 ile alakalı değil. Bildiğimiz üzere EA, Windows kullanıcıları için ücretsiz olarak Ultimate Collection adı altında bütün ek paket, eşya paketi ve ana oyunu vermişti.

MAC için de buna benzer bir şey yapılmaya çalışılmış (adı The Sims 2: Super Collection) ancak bu paket ücretli.  Evet ücretli çünkü MAC normalde The Sims 2 alan bir işletim sistemi değil (alıyor aslında ama baya zor yöntemler ile), uygun hale getirip koymuşlar. MAC kullanıcılarının para vereceğini düşünmüşler demek ki bir de. $29.99 değerinde olan bu paket, MAC App Store’da yerini aldı. Fotoğraf’a tıklayarak ulaşabilirsiniz ilgili sayfaya.

screen800x500

0

12 Yorum

  1. Young Adult olması için çocuklarını üniversiteye göndermen lazım.

   0
 1. Burkay bende uyumluluk hatası veriyo özelliklerden uyumlulugu xp ye getirdim yine başka bi hata verdi bi yardım eder misin ?

  0
 2. Bu olayı cumartesinden beridir biliyorum. The Movies indirecektim ama bir anda onu görünce (ve fiyatını ) heyecanlandım ama amacım The Movies idi o yüzden onu indirdim

  0
 3. Aslında almayı düşündüm ama onun yerine Boot Camp’le Windows kurup Ultimate Collection oynarım daha iyi diye almadım… Hem zaten Sims 4 için Windows lazım olacak en azından bir süre :D

  0
 4. Burada sims 2 eklenti paketleri var ama sims 2 nin asıl kendisi yok yinede yüklenir mi ?

  0
 5. Benim bilgisayarımda sims2 yok bunların içine sims2 de dahil mi? bilgi verir misiniz bu konuda kesin olarak.

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir