Kendi Eşya Paketinizi Oylayın!

Bugün The Sims ekibi, yeni eşya paketlerinin geliştirilmesi sürecine oyuncuların etkide bulunmasını sağlayacak yepyeni bir proje duyurdu. Bu yeni projenin amacı ise anlayabileceğiniz üzere toplulukta oyunu oynayan insanların oyunun geleceği üzerinde daha aktif rol oynamalarını sağlamak ve oyuncuların isteklerine daha iyi cevap verirken oyunculara oyunun geliştirilme sürecini tanıtmak.

TS4_Vote_SP

Bu sisteme göre Gurular bizlere farklı temalar, sanat stilleri, tema, özellikler ve hatta paketlere gelecek yeni isimler hakkında bir oylama sunacak. Yeni eklenecek her bir özellik bu sistem ile belirli zamanlarda oylanabilecek. Her biri kendi içinde yapılacak 6 seçimden bahsediyoruz. Oylama tarihlerini takviminize kaydetmeyi unutmayın:

 • Tema Oylaması (3-6 Nisan 2017)
 • Sanat Stili Oylaması (10-12 Nisan 2017)
 • Objeler ve Kıyafetler Oylaması (18-21 Mayıs 2017)
 • Özellik Oylaması (23-26 Haziran)
 • Paket ikonu Oylaması (sonbahar)
 • Paket isim Oylaması (sonbahar)

Şimdi kafanızda sorular oluşmaya başladı eminim. Öncelikle oy vermek için şu, yeni projenin tanıtıldığı linke, tıklamalısınız. Ardından sayfayı aşağı doğru sürüklediğiniz takdirde arzu ettiğiniz dili seçerek next butonuna tıkladığınızda 5 adet tema ile karşılacaksınız. Arzu ettiğiniz temayı böylece oylayabileceksiniz.

Önemli Not: Seçiminizi yaparken en çok gelmesini istediğiniz paketten başlayarak (1-2-3 şeklinde) sıralamalısınız.

Temaların içeriğinden bahsedecek olursak;

surv

Eco Living Stuff 

 • Evinizi teknoloji ile bütünleştirebileceğiniz hatta çamaşır yıkama makinesi, ev teknolojileri ve güneş panelleri gibi bir takım teknolojilere odaklanılacak bu paket ile evinizi doğa dostu bir teknoloji üssüne çevirebileceksiniz.

Starter Home Stuff

 • Evinizi bütçenizin el verdiği ölçüde ikinci el ancak başlangıç için uygun eşyalar ile döşeyebileceksiniz. Pakette odaklanılacak kısım ise sokak satış ürünleri gibi kullanılmış ve portatif  (fazla yer kaplamayan) eşyalar.

Arcade Stuff

 • Siminizi bir öğleden sonrası kaçamağı için arkadaşlarıyla oyun salonuna götürün! Paket genel olarak oyun salonlarına, buradaki aktivitelere dayanıyor olacak.

Dangerous Stuff

 • Siminiz ölümün kıyısındaki tehlikeyi ve ardından ölümden sonraki hayatı deneyimlesin! Paketin odaklanacağı konular arasında da; Simlerin ölümleri, cenaze törenleri, ve Grim Reaper bulunuyor.

Wedding Stuff

 • Siminizin büyük gününü yeni düğün eşyaları ve deneyimlerle daha da unutulmaz hale getirin. Paketin odaklanacağı yerler ise; düğün törenleri, düğün kişiselleştirilmeleri ve kültür çeşitlilikleri olacak.

 

Bu 5 tema arasında dilediğinizi seçtikten sonra yapmanız gereken sıradaki oylamayı beklemek olacak. Ve sıradaki oyalamada sanat stillerini oyluyor olacağız. Bu şekilde aşamalı olarak oyunun geliştirilme sürecine tanıklık ederken Guruların bizim yerimize verdikleri bazı kararları biz veriyor olacağız. Peki sizce bu yeni sistem faydalı mı? Ve Hangi temanın bir paket olarak karşımıza çıkmasını isterdiniz? Bizimle paylaşmayı unutmayın!

 

11 Yorum

  1. Aşağıya in orada English diye birşey yanında mavi buton var
   Oraya iyi bak

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir