Karşınızda Vintage Glamour Eşya Paketi!

Dün haberini yaptığımız duyurunun tahmin ettiğimiz üzere 9. eşya paketi “Vintage Glamour” olduğu ortaya çıktı.

Önümüzdeki hafta çıkacak olan bu eşya paketi bizleri Hollywood’un altın çağlarına götürecek dekorasyonları ve bizlere her eşya paketinde olduğu gibi farklı oynanışlar sunuyor olacak!

Yeni makyaj masası ile Simlerinize Create a Sim ekranına gitmeden o klasik ve mükemmel görünümü verebilirsiniz. Hatta çocuklar makyaj masasında oynayabilir. Tabi ki dağınıklığı göze alıyorsanız! 

TS4_752_SP09_SCREENS_01_009

Simler hazırlandıklarına göre artık o şık 16. yüzyıl Dünya Küresi Barı ile favori içeceklerini yudumlayabilirler.

Ayrıca bu paket ile gelecek metalik duvarlardan tutun zürafa lambalarına kadar birçok yeni eşya ile siminize o klasik havayı yaşatabilirsiniz. 

TS4_752_SP09_SCREENS_03_006

Küçük bir şey daha var; Siminiz bir yardımcı ile hayatını çok daha kolay hale getirebilir. Evet! Doğru bildiniz! The Sims 4 Glamour Eşya Paketi ile oyunumuza uşaklar ekleniyor! Siminiz yapmak istemediği ancak yapmak zorunda olduğu bir takım işler için bu yardımcıyı çağırabilir ve bu sayede birazcık kafasını dinleyebilir.  Ayrıca Siminiz uşakları çalışma saatlerinde dinlenirken yakalarsa bu durum uşağınızı biraz utandırabilir. Ancak siz yine de onlara kaba davranmayın çünkü eşyalarınızı çaktırmadan sabote edebilirler!

 

 

Görüntüler

1500x500-1-1024x341

screen2

 

 

Fragman:

 

2 Yorum

  1. Gerçekten değişik ve şık bir paket olmuş şu oyuna toddler bir gelse oyunu çok iyi olucak ma toddler yok diye oynayasım gelmiyor:// toddler ile ilgili ir haber varmı ne zamn gelicek diye

  2. bende seasons yok diye oynamıyorum söz verdim çıkana kadar açmıcam oyunu hala sims 2 -3 arasında gidip geliyorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir