Hande’ye ve Seçkin’e Merhaba Deyin

Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz günlerde siteye taze kanlar aradığımızı duyurmuştuk. Öncelikle başvuru yapan herkese çok teşekkür ediyoruz. Uzun süredir yaptığımız fikir alışverişleri sonucunda sitemize katılacak olan iki yeni yazarı,Hande ve Seçkin, seçmiş bulunmaktayız. Hande blog sayfamıza test-yazarı Seçkin ise soru-cevap bölümümüzemoderatör olarak katılmış bulunuyor

. Test-yazar ne demek diye soracak olursanız Hande’yi düzenli kadromuza katmadan önce birkaç haftalık test sürecine alacağız. Eğer Hande ile gerçek bir ekip olursak test-yazarlıktan, yazarlığa yani sürekli kadroya dahil olacak.

Hande – Test-yazar

Merhaba, ben Hande.15 yaşındayım ve Ankara’da oturuyorum.”Yazar Arıyoruz” başlığını görüp, Facebook hesabım üzerinden başvurdum ve 1 haftalık deneme sürecine hak kazandım.Yemek yapmak, müzik dinlemek, bateri çalmak ve tenis oynamak sevdiğim hobilerimden.3 yaşından beri Sims oynuyorum ve artık bu oyun benim için hobi olmaktan çok bir yaşam tarzı.Elimden gelenin en iyisini yapıp umarım siteye ve sizlere katkılı olurum.Nice beraber Simli günler!

Seçkin[Heartrider] – Soru-Cevap Moderatörü

Merhaba, ben Seçkin. 16 yaşındayım. Kocaeli’nde oturuyorum ama İstanbul’da okuyorum. Sim Dünyası’na Heartrider adıyla yorum atıyorum. Sims Serisi ile 7 yaşında tanıştım. Halen oynuyorum ve oynayacağım. Şimdi de bu sitede sizin sorularınızı cevaplayacağım. Dersten kalan boş zamanlarımda müzik dinlemeyi ve piyano çalmayı çok severim. Ariana Grande, Taylor Swift ve Passengers sevdiğim sanatçılardandır. The Sims Serisi dışında League of Legends, World of Warcraft ve Watch Dogs oynuyorum. Dizi izlemeyi de çok severim. Game of thrones, Under the Dome  ve Teen Wolf en sevdiğim dizilerdendir. İnşallah sizin sorularınızı güzel ve düzgün bir şekilde cevaplayabilirim.

16 Yorum

  1. Bende Seçkin ne zaman soru-cevap moderatörü olacak diyordum :D Tebrik ederim arkadaşlar umarım Elif gibi ayrılmak zorunda kalmazsınız :)

  2. Tebrik ederim :-D inşallah sizde bu siteyi diğer arkadaşlar gibi cap canlı tutarsınız :-) :-D

  3. Bende 15 yaşındayım Ankaradayım :D
    Yoksa kardeş miyiz :D Şaka maka ikinizi de tebrik ederim :D

  4. Seçkin Taylor Swift’i seviyorum dediğimde kısa süreli kalp krizi geçirip ”Ekibe yeni bir Swiftçi katıldı” diye fısıldadım :D

  5. Seçkin.Abimi buldum.Ariana Grande,Taylor Swift,Watch Dogs,Under The Dome :O Neyse direk konuya giriyim bugün yeni albümün ilk teklisi çıkıyor (Taylor Swift)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir