Gurulardan İnciler – Hatırlanmayan Bölüm

20140730-185824-68304372.jpg

– Ölüm vakalarında ( gülmekten ölme vs. ) oyun oyuncuya “Hemen durmaz isen ölecek.” şeklinde bildirim vereceği açıklandı. Gameplay videosunda oynanan oyun duyguların daha kolay aktarılması için kodlanmış. Bu yüzden Graham ve Ryan Simler kolayca ölmüşler.

– İki farklı şehir arasında geçiş yaparken yükleme ekranı olacak ancak bu durum 1. Şehrin haritasından 2. Şehrin haritasına geçerken olmayacak.

– Güçlü bilgisayarlar sahibi Simmerların oyun deneyimini arttırmak için bazı grafiksel opsiyonlar mevcut olacak. Ayrıca yükleme ekranları da daha kısa olacakmış diğerlerine göre.

– İlk zamanlardan itibaren söylenenlerden biri de Simlerin evleri ya da para kazanmak için eşya yapmaları. Bu eşyalar için bir skill (yetenek) olacağı öngörülüyordu ancak bunun yerine Handiness skillinin kullanılacağı açıklandı.

0

7 Yorum

 1. Zaten amaçları yeni ölüm stili yaratmak
  The sims: fire
  The sims 2: cow plant
  The sims 3: starvation
  The sims 4: laughing

  0
  1. Açlıktan ölme sims 2 de de vardı ..
   SİMS 3’de meteor vs. geldi . ( sims 2 de de uydu düşüyordu )

   0
   1. Facebook’ta yazıyordu.
    Demek ki Sims3’e öldürtecek bir şey bulamamışlar :D Ts4’ün sadece ana oyunu var. Öyle kıyaslamak lazım.

    0
 2. Burkay benim 1 gb ekra. Karti 2.50gb ram var simdi ramimi 3.50 gb yapsam bu dedikleri ustun grafiklerde oyanayabilirmiyim

  0
  1. Ekran kartının modeli ve işlemcin de çok önemli sadece RAMine yorum yaparak bir şey diyemeyiz. Daha fazla sorun varsa soru-cevap bölümüne sorabilirsin :D

   0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir