Gamescom’da Bizi Neler Bekliyor?

Electronic Arts her sene düzenlenen bir oyun etkinliği olan Gamescom’da bu sene de yer alarak oyunculara ilk elden  çıkmakta olan oyunları denemelerine ve incelemelerine olanak sağlayacak. Türkiye saatiyle 21 Ağustos Pazartesi günü 19.30’da bir basın toplantısı düzenlenecek ardından ise halka açık olarak oyuncular gelmekte olan oyunları 22-26 Ağustos tarihlerinde geniş bir biçimde inceleyebilecekler.

Bu yeni gelmekte olan oyunlar arasında ise hepimizin bildiği The Sims 4’ün konsol versiyonu da bulunuyor. Daha detaylı bilgi ve oynanış oyuncularla paylaşılacak olsa da herhangi bir video ya da fotoğraf paylaşımına  izin verilmeyecek. Yazılı olarak bilgi paylaşımı hakkında da bir şey söylenmemiş.

The-Sims-4

Konsol versiyonunun yanında gelmekte olan oyunlar arasında bulunan ve henüz geçtiğimiz mayıs ayı duyurulan The Sims Mobile’da bulunuyor. The Sims Mobile hakkında son zamanlarda pek bir şey duymamıştık. EA muhtemelen konferans süresince The Sims Mobile’a da değinip bilgiler verecektir.

The Sims’in diğer platformlarına değindik. Peki ya PC versiyonu? Maalesef konferansta TS4 ile ilgili yeni bir paketin paylaşıp paylaşılmayacağı muamma. 2 yıl önce Gamescom’da Rachel Franklin’in “çılgın dans partisi”den sonra EA, Gamescom’da TS4 için yeni bir paket duyurmaya pek sıcak bakmıyor gibi sanki. Yine de yeni bir duyurunun olup olmayacağını ilerleyen günlerde göreceğiz. Yakında yeni haberlerle görüşmek üzere!

 

4 Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir