Ekip Güncellemesi: Rubi’ye Merhaba Demeyi Unutmayın!

Bundan öyle bize özellikle The Sims Freeplay rehberleri & videoları ile yardımcı olacak Kübra ”Rubi” Dinçer’e merhaba demeyi unutmayın =)

Merhaba, tatlı Simsçiler! Çoğunuz beni yıllardır tanır ama bilmeyenleriniz için ben Rubi. Rubi (Kübra Dinçer)… 29 yaşındayım ve tipik bir Aslan burcu kedisiyim. Aslen filmciyim; işim hep video-kurgu… Ayrıca çalışmalarım arasında The Sims için duvar kağıtları/yer döşemeleri ve model pozları da bulunur. 2002’den beri The Sims’in çeşitli alanlarıyla meşgul olan biri olarak, en bilinen özelliğim olan “REHBER-SUNUM”larımla burada olacağım. Hepinize kucak dolusu kedi öpücüğü yolluyorum! Mrr!

13 Yorum

 1. kübra abla bundan daha üst şeyleri hakediyor.Keşke onu Sims 4 grubunuza dahil etseydiniz.Çok tecrübeli biri olduğundan.

  1. Ahah, çok tatlısın ama endişeye gerek yok. <3 The Sims 4'ü bırakmış değilim ve onun için her ne yapıyorsam burada da ekstra olarak yerini alacaktır. Ama Freeplay öksüz kalmış… Hem Freeplay için birinin ilgilenmesi gerekiyordu, hem benim için biraz değişiklik olacaktı. Bu yüzden "ağırlıklı olarak Freeplay" diyoruz. Şimdilik… Yetebildiğim kadarıyla burada olacağım. Çok teşekkür ederim, sevgili ertan87!

   1. ama (sim dünyası kusura bakma ama) sen burdakilerden daha tecrübeli bir insansın hatta çok çok çok daha tecrübeli bir insansın ve sana sadece freeplay verilmesi ne bileyim saçma değil mi? freeplay ile ilgilenen o kadar çok insan olduğunu da sanmıyorum ben seni makale yazarken görmek istiyorum. Umarım kendimi anlatabilmişimdir. =)

  1. Seni yerim ben! <3 Ben de sevgi dolu kalplerinizi, hepinizi tek tek çoooooook seviyorum! İyi ki varsınız! <3

  1. Öncelikle çok teşekkür ederim kuzum! ^_^ The Sims 4 ile ilgilenen epey insan var. Dün olduğu gibi bugün de The Sims 4 ile ilgilenmeye devam edeceğim. Gerek görüldükçe buraya da eklenir. Yani sadece Freeplay’le sınırlı kalmak zorunda değilim. <3 Yetebildiğim kadarıyla, her telden… Öpüyorum kocaman!

 2. Rubi abla hoşgeldin. Seni burada görmek çokm iyi. Seni çok seviyorum ve burayı da çok seviyorum. Sen ve burası birlikte çok iyi olacak. Kendine iyi bak! Seni seviyorum

 3. Her sims oynayan freeplayde de iyi olacak diye bir şey yok İrem Akbaş adlı youtube kanalına göz atsaydınız keşke ne demek istediğimi ve neler kaybettiğiniz anlardınız.

  1. ama Rubi abla the sims mobil ve freeplay de gayet iyi İrem Akbaş da iyi ama daha onu tanımamdan yorum yapma bence hem Rubi ablanın kanalı da gayet bilgili ve mükemmel

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir