Ekibe Katılmak İster misiniz?

Merhaba arkadaşlar, Sim Dünyası’na düzenli bir şekilde haber ve yaratıcı içerik eklemek isteyen gönüllü Simci(ler) arıyoruz.

Pek fazla şart koyarak aramıza katılmak isteyen kişileri kısıtlamak istemiyoruz ancak sitenin düzgün bir şekilde işleyebilmesi için birkaç başvuru şartı koymak zorundayız:

 • Gün içerisinde en az birkaç saat bilgisayarda aktif olabilmek
 • Düzenli olarak Facebook veyahut/ve Whatsapp kullanmak
 • The Sims oyunlarını aktif olarak oynamak ve oyunlarla haşır neşir olmak
 • Düzenli olarak haber girebilecek olmak. Yani bir süre sonra caymamak
 • Türkçe yazım kurallarına dikkat etmek ve The Sims terimlerini bilmek
 • (Başvuran kişilerin Youtube içerikleri üretebiliyor olması sitemiz için çok büyük bir avantaj olur)

Bu şartlara uyabileceğine düşünen ve ekibin bir parçası olmak isteyen arkadaşlar Facebook sayfamızdan bizle iletişime geçebilir.

9 Yorum

 1. Aha beni anlatıyor bütün şartlar. Benim kaç yıldır hayalim bu ve her türlü koşulsuz bir şekilde her zaman yardım edebilirim. Gün içinde zaten maşallah bayağı bilgisayardayım. Türkçe kurallarına da uyarım hatta arkadaşlarım bazen şikayet ediyor biraz yanlış yaz diye. Sims her gün oynuyorum. Bütün Sims 4 paketlerine de sahibim. Facebook ve WhatsApp gün boyu neredeyse full çevrimiçi sayılırım. Ve asla cayma yapmayacağıma söz veriyorum. Bayağıdır bu zamanın hayalini kuruyordum. Lütfen beni seçin.

  1. Bu arada Youtube kanal konusuna gelirsek zaten kısa bir süre önce bir kanalım vardi fakat taşındığımız için ve oraya odaklanamayacağım için videolarımı sildim. Fakat kısa bir süre içinde tekrar başlamayı düşünüyorum :)

   1. Yiğit başlarsan çok güzel olur ya güzel videoların vardı kanalı açarssan yine videoları tekrardan yüklermisin?

    1. Tekrar aynılarını maalesef yükleyemem çünkü o videoları silmiş bulunmaktayım. Fakat yakında daha güzel videolarla (belki de Sims’in yanında başka oyunlarla) karşınızda olabilirim ;)

 2. Benide seçermisiniz lütfen tüm şartlar uyuyor. Bütün gün bilgisayarın başındayım zaten ve hergün sims 4 oynuyorum tüm paketlere sahibim. Türkçe terimleride düzgün kullanırım ve sim dünyası ekibine katılmak çok istiyorum.

 3. Farklı bir forumda görevim var ve youtube kanalım onlarla aynı anda idare edebileceğimi düşünmediğim için başvuramıyorum. Yoksa zevkle yapabilirdim ve isterdim. Umarım faydası dokunacak, çalışkan bir arkadaş bulursunuz.

 4. Merhaba,

  Şartların tamamını keşke taşıyor olsaydım. Bu güzel ekibin bir parçası olmayı çok isterdim. Ancak Türkçe yazım kurallarına dikkat etmek, facebook/whatsapp kullanmak ve oyunlarla çok haşır neşir olmak dışında kurallara uyabileceğim konusunda şüphelerim var. Örneğin ingilizcem çok iyi olmadığı için haber girip giremeyeceğimi bilemiyorum. Ben yaptığım herşeye sorumluluk olduğu gözü ile bakan birisiyim. Hali hazırda elimde dizi senkronlarım, başladığım ve yazmayı bitirmem gereken kitabım, hatta önümde nişanım var. Keşke aranızda olabilseydim. Bu benim için çok heyecan verici olurdu ancak sizin için yeterince yarayışlı olabileceğimi düşünmüyorum. Eğer gerçekten bir faydam olmayacaksa aranızda olmamın bir anlamı yok. Ama herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğunda seve seve yardım ederim. Bunu bilin istedim. Biraz uzun oldu ama bu siteyi ve sizleri çok seviyorum. Daha aktif ve yardımcı bir hayranınız olacağıma da inanıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir