Efe’den Son İnciler.

Sevgili Sim Dünyası Okuyucuları;

Sizlere bu sefer size son kez sesleniyorum. Kendi çapımda fenomen yaptığım “…’dan İnciler” başlığını da son kez atıyorum tahmin edeceğiniz üzere. Kişisel sebeplerimden ötürü bu çok sevdiğim işimden ayrılmak zorundayım. İleriki dönemde sitemizin başı iyi yürekli arkadaşım Burkay’a, gördüğüm en iyi Sims tasarımcısı Mehmet’e, benden önce ayrılan canım sınıf arkadaşım Elif’e, hem soru-cevap moderatörlüğünü hem de yazarlığı sırtlayan güzel arkadaşlarım Ali ve Seçkin’e, sitemizin LoLcüsü (nice pentalara, quadralara :D ) Mert’e ve yazar arkadaşım Batu’ya teşekkür ederim. Sim Dünyası’na iyi bakın dostlarım :D Ve tabii ki sizlere de.  Yaptığım her haberlerde benimle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ederim. Sitemizi ben yokken yalnız bırakmayın.         -Efe

Not: Üzüldüğüm zamanlarda dinlediğim bir şarkıda, benden Sim Dünyası Ailesine gelsin.

9 Yorum

  1. Bu aralar ayriliklar cok oldu,cidden uzuldum simdi :'( Keske kalabilseydin :( ,kendine iyi bak.

  2. Aslında bu veda yazısı değil çünkü Sim Dünyası ailesinde vedalar olmaz. Bir kez aramıza katılan birinin aileden çıkmasına izin vermeyiz çünkü =) Bu yüzden Efe’nin bu yazısını bir veda yazısı olarak algılamıyorum çünkü biliyorum ki bir gün(O gün de pek uzakta sayılmaz) önüne çıkan zorlukların üstesinden gelip fenomen yaptığı ”…’dan İnciler” başlıklı haberlerini yazmaya devam edecek sevgili arkadaşım Efe.

  3. Burkay’a kesinlkle katılıyorum. Bizim için bir veda söz konusu değil. Ve sen de buradan ayrılmıyorsun. “…’dan İnciler” başlığının da telifi sana ait. :D Her zaman da bizimlesin kardeşim.

  4. Ya inanmıyorum Efe bizi bırakmamalı umarım geri dönersin Efe sen bir kere bu sitenin demirbaşısın o yüzden ayrılmak yok sadece ara var :)

  5. Ben daha sana çok LoL anılarını anlatacağım dostum Batu’nun dediği gibi yok öyle sonlar :)

  6. Haayıır… :'( Efe, Elif’ten sonra bir darbe de sen vurdun. O başlıktan sonra gerçekten bir ayrı hissettim doğrusu. Hoşçakal Efe… :(

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir