EA Artık The Sims 2’ye Destek Vermeyecek

     The Sims serisinin ilk oyunundan sonra büyük bir ilerleme kaydedip oyuncuların favori oyunları arasına girebilen The Sims 2 halen çoğu oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor.Gün içinde EA bir soru-cevap aracılığıyla The Sims 2’ye destek vermeyi kestiklerini açıkladı. 

      Artık The Sims 2 için hiçbir güncelleme veya ek paket gelmeyecek olsa da EA oyuncuların gönlünü bedavaya verdiği The Sims 2 Ultimate Collection ile almayı başardı.Origin’de The Sims 2’ye sahip her oyuncu önümüzdeki 5 günde The Sims 2 Ultimate Collection paketine sahip olabilecek. Eğer Origin hesabınızda The Sims 2 varsa The Sims 2 Ultimate Collection için kontrol etmenizde fayda var.

 Bölüm Sonu Canavarı

7 Yorum

  1. Origin, sims 2 nin oyunlarını akif etmeme bile izin vermiyor. Çok saçma. Ayrıca ea nin sims 2 ile gurur duyması gerekirken böyle dışlamaları da ayrı bir saçma. Sims 5 çıksın 3 de dışlarlar bence.

  2. OMG burkay sayfayı galiştirmişsin Forum da açsan süper olur ciddiyim 6-5 aydır yoktum sayfa evrime kafa atmış :D xD

  3. The Sims 2 Double Deluxe’üm vardi. Kodu yazdigimda kabul etmemisti. EA Helpte yardimci oldular hatta “The Sims 2 Ultimate mi istiyorsunuz diye sordular. Ve aninda Ultimate collection belirdi. Koleksiyoncular icin mukemmel bir firsat!!!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir