E3 The Sims 4 Değerlendirmesi (Efe)

E3 genel olarak gayet komik, hızlı ve aktif geçmesine rağmen EA kısmında bu yoktu. Kısacası Microsoft’un sunumları ile kıyaslandıklarında 100 üzerinden bile 50 almaları  zor.

Sim Dünyası Ekibi’nin kahveler elde Facebook’ta dakikası dakikasına istişare ederek fark ettiği birkaç şey aşağıda benim şahsi yorumlarım ile bulabilirsiniz.

1

Chuck adlı karakter ile başlayan tanıtım, onun “Hot-Headed” olmasıyla devam ediyor. Burada bir yaşlı sime sinirleniyor ve kafasını boşaltmak için spor salonuna gidiyor. Buranın TS3’te içi görülebilir olduğu için “Rabbit Hole” hikayesinin tümüyle gidip gitmediği belli değil. Neyse :) Devam edelim.

2

 

Ardından düzenlediği ev partisi aynı yaşlı sim tarafından basılınca Simlerin diğer simlerin davranışlarından etkilendiği kesin olarak öğrenildi. Sezar’ın hakkı Sezar’a EA böyle devam.

5

 

Burkay’ın haberini yaptığı gibi Exchange gelişmiş olarak The Sims 4’te de mevcut. Exchange’den getirdiği sim “Princess”ın ev partisini şenlendirmesi üzerine Gülme krizine giren Chuck, fazla gülmekten Grim Reaper’a teslim oluyor :( Bu kısmın EA’in en çok saçmaladığı yer olarak görebiliriz.

3

Genel olarak pek bir bilgi barındırmayan bu trailer eşyaların bolluğunu, emotion gelişmişliğini ve sıradışı hikayelerin her zaman gerçekleşebileceğini gösterdi. Sizce nasıldı?

9 Yorum

  1. Beğenmedim ben en azından oyunu orda biraz oynayabilirleri yine trailer hep trailer :(

    1. Bu konuyu biz bu akşam Burkay ile konuştuk ve onunda deyimiyle bu zamana kadar hiç bir Sims oyununa demo çıkmadı. Sims dışında bu aralar zaten çoğu popüler oyuna demo çıkmıyor bir bakıma demo zamanları rafa kalktı diyebiliriz. Benim görüşüm demo yerine 2 Eylül’ü bekleyin :)

  2. Sanki bebekler ve hamilelik hiç oyunda yokmuş gibi davranmalarının sebebi nedir acaba? Çocukları gösteriyorlar ama bu çocukların nereden veya hangi yaş evrelerinden meydana geldiğini gösteren hiçbir iz yok başından beri. Sinir bir durum…

  3. GÜLMEKTEN ÖLME deyimini çok da ciddiye almalarına gerek yoktu ama neyse artık

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir