Create A Style Geri mi Dönüyor?[Güncellendi]

Biraz önce haberini yaptığımız gibi The Sims 4 Cats and Dogs eklenti paketinin fragmanı sızdırılmiştı. Sızdırlan fragmanda ise The Sims 3’ten CAS özelliğini özleyenleri oldukça mutlu edecek küçük bir detay gözlere çarptı. Fragmanı dikkatli izlediğinizde bir yerde CAS ekranı net bir şekilde görülebiliyor.

Farkedemeyenler için aşağıdaki resimde sağ alt köşede görüebilir.

castool

Ayrıca fragmanda görülen ve hali hazırda ana oyunda bulunan birkaç objenin de şuan sahip oldukları renk varyasyonlarından farklı renklerde olmaları yeni “Create A Style” sisteminin de oyuna eklenmek üzere olduğunun kanıtı sayılabilir. Ancak her spekülasyonda olduğu gibi sevinmek için resmi duyuruyu beklemek en iyisi gibi*.

*Güncelleme: Gördüğümüz renk paleti “Create a Pet” ekranına ait ancak bu sistemin Create a Sim ekranında da olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

**Güncelleme: SimGuru Grant yeni renk paletinin “yalnızca” Create a Pet ekranına ait olduğunu doğruladı. 

Bir Yorum

  1. Create a Style sadece hayvanlar için getirilmeyecekse büyük ihtimalle güncellemeyle gelir. Dine Out (?) fragmanında erkek saçına sahip kadın simler gösterildikten sonra oyuna trans sim yapma özelliği gelmişti bu da onun gibi bir şey olabilir. Onu geçtim de renk paletinin üstündeki resimde tilki mi var ben mi yanlış görüyorum?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir