Avatarınızı Değiştirmek İster misiniz?

Hepimizin bildiği gibi birçoğunuz sitemizin atadığı avatarları kullanıyorsunuz. Bence birçoğunuz da bu durumdan sıkkınsınız. Bu yüzden size bugün avatarınızı değiştirme yöntemi sunacağım.

Öncelikle https://tr.gravatar.com/ adresine girerek bir üyelik açıyoruz. Ancak bu üyelikte kullandığımız e-mail ve ismimiz, bu sitede kullandıklarımızla aynı olmalı. Yani X ismiyle, X@hotmail.com e-postası ile sitemize yorum atıyorsanız aynı şekilde üye olurken de bu X ismini ve X@hotmail.com e-postasını kullanmalısınız. Üye olduktan sonra e-postanızdan üyeliğinizi aktive edin ve siteye üye girişi yapın.

Daha sonra sitenin sağ üst kısmında  bulunan logonuzun üstünüze gelerek bir görsel ekleyin kısmına basın. Buradan görseli internetten mi yoksa bilgisayarınızdan mı upload edeceğinizi seçerek görseli belirleyiniz. Ardından Sim Dünyası’ndaki avatarınızın değiştiğini fark edeceksiniz :)

0

11 Yorum

 1. Aslında üyelik falan ekleyebiliyorsanız eklesenize Burkay. Biraz daha forumsal bir sistem iyi olabilir. Takipçilerin birbirini tanıma imkânı olur, Sim Dünyası topluluğu oluşur.

  0
 2. Bence üyelik ve forum sistemi bir blog’a ters düşüyor. Forumlar açıldığı zaman insanlar birbirlerini tanımaktan çok kavga etmeye başlıyor. Düzeni sağlamak da epey zor oluyor.

  0
 3. Burkay Sims 3 seasons sipariş ettim ve oyunum Arapça geldi.Kapaktaki bazı resimler sansürlü :( bu oyuna da yansır mı ? Mesela öpücük standı kapakta yok oyunda hala var mıdır ? Lütfen cevapla şimdiden teşekkürler…

  0
 4. D&R’dan sipariş ettim :D içimi rahatlattın sağol.İlk gördüğümde korkmuştum :D

  0
 5. Yok forum demedim zaten, üyelik dedim. Blog kullanıcı üyeliği. Yorum yaparken isim yazmaya gerek kalmadan, herkesin kendi profillerinin olabileceği bir güncelleme. Forum işi zor, o ayrı bir boyut.

  0
 6. Bencede Burkay üyelik olsa iyi olur.Foruma pek gerek olacağını da zannetmyorum zaten çokz or olur.

  0
 7. Kendimin sim halini yapıp avatarını çıkardım ( tabiki avatar daha güzel :D ) biraz zorlandım buraya koymakta ama :D

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir