Artık The Sims 4 için 3 Aylık Önizleme Videosu Yayımlanmayacak!

Bildiğiniz üzere The Sims 4 cephesi  3 aylık periyotlarla, o periyotlarda oyuna eklenmesi planlanan içeriklerin duyurusunu yaptıkları kısa bir tanıtım videosu paylaşıyorlardı. Ancak geçtiğimiz ve temmuz ayı itibariyle içerisinde bulunduğumuz zaman diliminde bu bahsettiğimiz fragmanlar yayımlanmadı. Topluluk menajeri olan SimGuru Drake’in de geçtiğimiz aylarda işinden ayrılması sonucu bu fragmanların akıbeti de belirsizdi.

Bugün de The Sims 4’ün yeni topluluk menajeri olan SimGuru Kate artık bu videoların yayımlanmayacağını kesin bir şekilde onaylarken bu adımı atmalarındaki sebebi de açıkladı.

Paketleri oluştururken daha eğlenceli deneyimler yaratmak ve tahmin edilebilir kalıplara girmemek adına sürekli yeni şeyler denediklerini ve The Sims 4 Seasons’ın da sürpriz duyurusuyla birlikte paketlerin çıkış tarihlerine ve paket tiplerine dair yaklaşımlarında da değişikliğe gideceklerini ve bunun da bazı 3 aylık periyotlarda ücretli içeriklerin yayımlanmayabileceği anlamına geldiğini söyleyen SimGuru Kate haliyle bu 3 aylık fragman formatının şuanki değişikliklerle birlikte pek de doğru bir format olmadığını belirtti.

Tüm bunların yanında The Sims 4’ün parlak bir geleceği olduğunu ve yapımcıların hala birçok paket üzerinde çalıştığını dile getiren SimGuru Kate, ilerleyen günlerde güncellemeleri ve güncellemelerle gelen ücretsiz içerikleri de daha sıkı bir tempoda yayınlama niyetinde olduklarını da sözlerine ekledi.

7 Yorum

 1. oyun dosyaları bakarken oyuna olmaya birşey fark ettim spor alanı :) isterseniz foto yükleybilirim

   1. Futbol sahası 2 tane
    Beyzbol
    Olimpik yüzme havuz
    Tenis 5 tane
    En yakın zaman yüklerim

    1. Ben ne olduğunu bilmem ama bence sims4 oyun motoru bu tarz büyük sahaları desteklemez. Tabi bilinmez ea bu.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir