The Sims 4: Aralık Güncellemesi İle Gelen İçerikler

Daha önce de belirttiğimiz ve kısa süre önce haberini yaptığımız Aralık güncellemesi gelmiş bulunmakta. Güncelleme ile birçok içerik oyuna eklenmiş, haydi bunlara bir göz atalım.

TS4NUPSD1
Aralık Güncellemesi İle Gelen İçerikler,

1- (Business) İş Kariyeri Ve İş Kariyeri İçin İki Branş:  Investor branşı ve Management branşı. Bu branşların en yüksek basamakları sırasıyla: “Angel Investor” ve “Business Tycoon”.

2- Spor Kariyeri Ve Spor Kariyeri İçin İki Branş: Professional Athlete branşı ve Bodybuilder branşı. Bu branşların en yüksek basamakları sırasıyla: “Hall of Famer” ve “Mr. or Ms. Solar System”.

3- Yeni Kıyafetler: Her kariyer için özel kıyafetler. Bu kıyafetler terfi almanız ile değişecek, hatta buna altın bir eşofman bile dahil!

4- Yeni Eşyalar ve Etkileşim Ödülleri: Simleriniz seçtikleri kariyer yolundaki başarılarıyla birlikte kariyerlerine özgün eşyalar ile davranışlar kazanıyorlar.

5- Yeni Kariyer Ödül Odaları: Simleriniz aynı zamanda kariyerlerindeki başarılarına göre Build Mode’da Athletic veya Business branşları için özel olan ödül odalarını edinebilecekler.

6- Yeni Galeri Güncellemeleri: Galeri’ye birkaç filtre eklenmiş bulunmakta.

7- Tam Anlamıyla İş Cücesi: Diğer cücelerden farklı bir cüce ekleniyor. Bu cücenin boşa harcayacak  vakti yok! İşi başından aşkın!

8- Noel Kazakları: Oylama ile seçilen Noel kazağı ile birkaç tane de seçenekler arasında olan kazaklar oyuna eklenmiş.

9- Noel Dekoru: Ee, dekor olmadan Noel kutlamanın ne anlamı kalır! Birçok dekor da oyuna eklenmiş durumda.

10- Yenilenmiş Arayüzler: Oyunda birtakım görsel değişiklikler olmuş. Benim ilgimi en çok çeken şey, yeni telefon arayüzü. Artık telefon menüsü bir telefon şeklinde tasarlanmış durumda.

Not: Ayrıca kirlenmiş simlerin üzerinde artık yeşil gaz oluşmuyor. Bunun yerine giysileri kirleniyor. Ekleme için teşekkürler Kaan!

11- Ve En Çok Beklediğimiz Özelliklerden Biri Olan “Move Objects” Hilesi: Önceki The Sims oyunlarında bulunan bu özellik bu güncelleme ile geri dönmüş durumda. (Bu hileyi daha önce hiç duymamışlar için açıklayabiliriz. Bu hile ile eşyaları istediğiniz şekilde döşeyebiliyoruz.)

Hileyi aktif hale getirmek için:

1. Ctrl-Shift-C tuş kombinasyonu ile hile konsolunu açınız.
2. “testingcheats true” hilesini yazıp, enter’a basınız.
3. “bb.moveobjects” hilesini yazıp, enter’a basınız.
4. Ctrl-Shift-C tuş kombinasyonu ile hile konsolunu kapatınız.
5. İşiniz bittikten sonra hileyi kapatmak için hile konsolunu açıp “testingcheats false” hilesini yazınız.

Güncelleme hakkında sorularınız veya The Sims hakkında tüm sorularınız için sitemizin “Soru-Cevap” bölümünü kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar!

Güncelleme Hakkında Görseller:

CareerUPSD2

KariyerINCSD1

UP1

 

24 Yorum

  1. Batuhan ile konuşuyoruz da, bana ekran görüntüsü attı. Telefon arayüzü güzel olmuşa benziyor. Diğer yeni özellikleri bulunca listeyi güncelleyeceğim.

   https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t35.0-12/10839852_671865566267078_1991048280_o.jpg?oh=de32a81d0569fe3eac65d148326d4978&oe=549323F4&__gda__=1418863460_54da05774f3278009f60c7e0f3061087

   (Batuhan senin için dışın birdir, oynanışlarında görüyoruz. Ehh bunu paylaştım, sorun olmaz umarım.)

   1. Onun anlayışla olacağından.eminim.

    Sims dokunmatik pclerde oynayabilirse muhteşem olmaz mı?

 1. arkadaşlar, benim internetim kotalı da, acaba bu güncellemenin boyutu ne kadardır, 1gb falan mı ki? Bilen varsa paylaşabilirse çok sevinirim. Keyifli oyunlar dilerim hepinize.

   1. Ne olmadığını değil, bilen varsa, ne “olduğunu” sordum. Biraz saygılı olalım lütfen…

    1. Saygısızlık yaptığmı sanmıyorum daha dikkatli okumayı öğren bence!

     1. Herkesin espiri hassasiyeti aynı olmayabilir. Bu konular genel ahlaktan çok özel kaçtığı için kendi gönlünüz nasıl rahat ediyorsa başkasının yorumuna takmaya gerek yok. Lütfen daha fazla büyütmeyelim.

 2. Ayrıca simlerin temizlik ihtiyacı düştüğünde yeşil gaz (:D) yerine üstleri kirleniyor.Artık Simlerin durumlarına işteyken de bakabiliyoruz.

 3. Mouse’la kisilerin üstüne geldiğimizde adult mi young adult mi vs olduğu yaziyor. Valla bundan iyisi Şam’da kayisi benim icin :)

 4. Diğer cücelerden diyo sims4 var ama cüce diye bişey bilmiyorum nasıl oluyo anlatırmısınız ?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir