TS4 Get Together: Dans Yeteneği [REHBER]

THE SIMS 4 DANS YETENEGI (DANCING SKILL)
Get Together’in Küçük Çaplı Yeteneği

The Sims 4 Get Together ile birlikte gelen küçük çaplı yeteneklerden biri de Dans (Dancing) yeteneği. Küçük çaplıdan kastımız, diğer yetenekler gibi seviye on değil, yalnızca seviye beşe gelip beşte tamamlanması. Diğer tam yetenekler gibi çok fazla bir etkisi olmasa da oyunu eğlenceli hale getiren yeteneklerden sayabiliriz.

Dans Yeteneği Başlangıcı

Dans yeteneğinizi herhangi bir boydan ayna önünde yapabilirsiniz. Aynağa tıklayıp ” Practice Moves ” yazısına tıklarsanız siminiz yeteneği geliştirmeye başlayacaktır. Aynı zamanda evinizde radyo varsa da dans yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Oyunda geliştirilmesi en kolay yeteneklerden biri bu dans yeteneği. Yetişkin simler dans yeteneğini kazanırsan, aynı etkileşimi yapan çocuklarda ” Motor ” yeteneğini geliştirecektir. Evinizde geliştirmekten ziyade kulüplere giderekte geliştirebilirsiniz. Dans pistleri ve DJ kabinine tıklayarak isterseniz tek başınıza isterseniz grubunuzla birlikte ” Group Dance ” seçeneği ile dansedebilirsiniz.

Dans etmek oyunda bile eğlenceli. Siminiz kendisi dansetmesede, başkasını izleyerek bile eğlenebilir ve Fun göstergesi artış sağlar. Bu yetenek için ideal mod ” Confident ” modudur. Confident modundayken siminiz daha çabuk öğrenecektir. Confident moduna kulüplerde sahip olmak için kendinize bir ayna bulun ve birazcık kendinizi övün.

Dans Yeteneği Seviyeleri

Seviye 1 – Arm-charm dans figürü
Seviye 2 – Pump Pop dans figürü ve diğer insanlarla dans teknikleri hakkında sohbet edebilme
Seviye 3 – Jimmy Leg figürünü yapabilme. Bu seviyede çantanızda taşınabilir dans pistini görebilirsiniz. Bu sayede her yerde dans edebilirsiniz!
Seviye 4 – Light Spin figürünü yapabilme. Aynı zamanda bir kaç yeni dans adımı da öğreniyorsunuz.
Seviye 5 – Back Flip figürünü yapabilirsiniz. Ayrıca bu seviyede retro sneakers ayakkabıları CAS ekranında kullanılabilir olacak.

Dans Savaşları

Sadece eğlence amaçlıdır. Tabii kide bir kazananı birde kaybedeni oluyor. Kazanırsa veya kaybederse siminiz ona göre bir ruh haline bürünüyor. Dans savaşlarında iki tür vardır, yerlerin tozunu alanlar ve birde sadece izleyenler. Sadece izlerseniz Fun barınız dolacaktır.

Figürlerinizi Başkalarına Sergileme

Figürlerinizi diğer simlere gösterebilirsiniz (yalnızca dans pisti üstünde). Dans figürlerinizi sergilediğiniz zaman siminiz bir kaç saatliğine Confidence moduna sahip olur. Ayrıca eğer randevudayken dans figürlerinizi flörtünüze yaparsanız, eğlenceli vakit geçirme olasılığınız artacaktır.

Grup Dansları

Grup dansları, adı üstünzde kendi grubunuzla yaptığınız danslardır. Herhangi bir kulüpte buluşma ayarlayarak grup dansınızı yapabilirsiniz. Seviye beşe geldiğiniz zaman çok daha güzel grup dans figürleri açılacaktır (Lean Back, Spin, Snap, Sway, Boogie Down Woogie ,Break It Down ve One, Two Steppin). Grup dansları eğlencelidir. Siminizin pozitif ruh haline bürünmesini sağlar ve grubunuzla birlikte bir şeyler paylaştığınız için puanda kazanırsınız.

Taşınabilir Dans Pisti

Taşınabilir dans pistini seviye üçte çantanızda bulabilirsiniz. Taşınabilir dans pisti sayesinde figürlerinizi her yerde gösterebilir ve grubunuzla dansınızı her yerde yapabilirsiniz. Taşınabilir dans pisti sayesinde kulüplere gitmeden, evinizde güzel bir parti odası da kurabilirsiniz.

4 Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir