The Sims 4’ün Gelecek Eklentileri Anketine Yepyeni Paketler Eklendi

Birçok oyuncuya gelecekte görmek istedikleri The Sims 4 eklentileri hakkında birer anket yollandığı ile ilgili haberi daha önceden yapmıştık. Belirttiğimiz paketlere, bugün yenileri eklendi. İsterseniz kısaca bir göz atalım;

Sunulan üç paketten ilki The Sims 4: Witches. Bu paket sayesinde yaşlı ve kötü ya da genç ve masum bir cadı oluşturabilir, iksirler ve büyüler yapabilirsiniz. Cadı simlerinizi, dağınık saçlarla ve mücevherli harika kıyafetlerle donatabilirsiniz.

Perilerin gizemli dünyasına gidip renkli hayatlarını keşfetmeyi, rengarenk kanatlar ya da capcanlı kıyafetler sayesinde kendi perinizi yaratmayı ya da sihirli güçleriniz ile haşarılık etmeyi seviyorsanız The Sims 4: Fairies tam size göre.

The Sims 4: Dream Jobs ile hayalinizdeki işe artık sahip olabilirsiniz. Astronot olup uzay yürüyüşlerine çıkabilir, hırsız olarak tehlikeli yerlere gidebilir ya da gitarınızı alıp dinleyicileri coşturan bir rock star olabilirsiniz.

Astronotlar, uzaya gidip deneyler yapabilir ve uzayda uçmaya çalışabilir. Hırsızlar, mücevher çalabilir, hırsız örgütü işletebilir, tehlikeli yerlerden eşyalar çalabilir. Rock starlar ise tur yaparak ün, şan ve yeni deneyimler kazanabilir. Ayrıca rock starlar için yeteneklerini geliştirebilecekleri yeni müzik aletleri de oyuna eklenecekler arasında.

Açıkçası Dream Jobs oldukça güzel bir paket olabilir ancak şu ana kadar herkesin hemfikir olduğu bir konu, temalardaki içeriğin az oluşu. Dream Jobs gibi bir eklentinin hakkı verilmesi isteniyorsa mutlaka üçten fazla meslek ile  olmalı. Ne yazık ki, böyle giderse EA’in  başı ağrayacak gibi…

13 Yorum

 1. Eğer Supernatural’da tek seferde verdiklerini şimdi paket paket vereceklerse, evet çok başları ağrıyacak.

  1. Evet öyle ama tek tek sununca daha ayrıntılı yapıyorlar eklentileri benim düşüncem bu. Bi Sims 3 vampirlerine bak bide sims 4 bence öyle.

  2. aynen. sims 3 te supernatural olarak bir pakette sunmuşlardı ve hepsi birbirinden detaylıydı (zombiler hariç) şimdi ise sırf para için8 0 tl lik şeyi toplam 600 tl ye çıkaracaklar tek amaçları ise: PARA PARA PARA PARA PARA ve daha fazla PARA

   1. Bence değil çünkü benziyorsa hiç bir ilerleme kaydetmemiş anlamına gelir.

  1. bence benzesin çünki okadar berbat grafiklerle oyun oynanmazki bence the sim 3 kopyalaya bilirler the sims 3 grafik açısından dan çok geri ama paketleri mükemmeldi sennedüşünüyorsun

 2. Dream Jobs hariç gelmesinler çünkü o ikisi ve vampirlerin ve diğer Supernatural karakterlerinin bir pakette gelmesi gerekiyor-du.

 3. Benim için aynı pakette olup olmamaları mühim değil ama bu üçüde çok güzel paketler acâba bunun gerçek olduğu kesinmi??

 4. Rakip oyun çıkarda kadar en iyisi bu rakip oyun çıkarsa o zaman değerlendiriz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir