The Sims 4’ün 3. Eklenti Paketi Şehir Yaşamıyla İlgili Olacak

Brezilyalı bir perakende sitesine göre The Sims 4’ün üçüncü eklenti paketi 2016 yılı içerisinde satışa çıkacak ve paketin ismi ”City Life” olacak.  Sitede paketin içeriğiyle ilgili herhangi bir ekstra bilgi bulunmuyor olsa da paketin isminden yola çıkarak içeriğini tahmin etmek pek de zor olmaz.

Büyük ihtimalle The Sims 2: Nightlife ve The Sims 3: Late Night eklenti paketleriyle benzerlikler gösterecek olan paketle umarız ki çığır açıcı yenilikler oyuna eklenecektir.

Perakende sitelerinin listelediği oyunlar genelde doğru çıktığı için bu haberi bir iddiadan daha fazlası olarak görebiliriz. Hatta bu haberin doğrulu %90 civarında dahi diyebiliriz. Bu sızıntının ardından EA Games cephesinden resmi bir açıklama gelmesi pek de uzun sürmeyecektir.

Güncelleme: Sızıntının ardından perakende sitesi oyunu listeden kaldırdı.

7 Yorum

  1. Ön yargılı davranmak istemiyorum sonuçta paket daha çıkmadı ve ben oynamadım. Ancak şu ana kadar çıkan paketlere ve bu pakette olacak tahmini şeylere bakarsak Sims 4 gerçekten ek paketler konusundan vasat ya. Sims 4’ün ana oyununu gerçekten seviyorum fakat paketler konusunda Sims 3 ile karşılaştırılınca çok basit kaçıyorlar. Sims 3’te tek bir ek paketle bile kendimi o kadar çok oyalıyordum ki. Çok fazla keşfedilecek, yapılacak şey geliyordu oyuna. Sims 4’de ise alakası yok. Bildiğin adamlar sadece klüp kurma üzerine kurulu ek paket çıkardılar ya. Yemin ediyorum üzülüyorum, ben Sims 4’ü hiç böyle hayal etmemiştim…

  2. Apartment life,pets,generations,bon voyage seasons,free time gibi paketler de çıkar inşallah yaa.Apartmen life deki apartmanları,Bon Voyage deki Otelleri yazlıkları özledik.

  3. Ne kadar apartman hayatı gelicekse de açıkçası ben bir Late Night veya Night Life gibi olabileceğini düşünmüyorum eğer onun gibi güzel bir ek paket yapmak istiyorlarsa vampir falan getirmeliler ama ben ”City Life” ismiyle bu ek paketlerden çok Apartment Life e benziyeceğini düşünüyorum

    1. Evet, sen de haklısın. Nightlife ekleni paketini ”downtown” sistemi için Late Night’ı da apartmanlar ve gökdelenler için yazmıştım aslında. Apartment Life daha çok şehir merkezinde değil de banliyö hayatını anlatıyor gibi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir